Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Przedszkolaki z Tarnowca posadziły drzewa

Drukuj PDF

Przedszkolaki z Tarnowca posadziły drzewaPrzedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego w Tarnowcu po raz kolejny przystąpiły do XI już edycji programu edukacyjno-ekologicznego „Święto drzewa”. Z tej okazji dzieci z  grupy II i IV udały się w pobliże boiska „Orlik” w Tarnowcu, gdzie przy pomocy sołtysa Jana Nowaka posadziły dwadzieścia drzewek.

Więcej…

W starostwie znów poleje się krew

Drukuj PDF

Już po raz dwunasty w Tarnowskim Starostwie Powiatowym odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Wicestarosta tarnowski Mirosław Banach tym razem chętnych do oddania krwi zaprasza na wtorek, 29 października.

 

Aby oddać krew, trzeba mieć nie mniej niż osiemnaście i nie więcej niż sześćdziesiąt pięć lat, i zgłosić się z dowodem osobistym w sali konferencyjnej na parterze tarnowskiego starostwa we wspomniany już ostatni październikowy wtorek w godz. 8:00-12:00. Warto także pamiętać, że przed oddaniem krwi należy zjeść lekki posiłek, niezawierający tłuszczów.

Więcej…

Odblaskowy pochód

Drukuj PDF

W czwartek, 10 października ulicami Woli Rzędzińskiej przeszedł "Odblaskowy Pochód". Wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej, ubrani w odblaskowe kamizelki wraz Dyrekcją szkoły i nauczycielami, wyszli na ulice promować noszenie kamizelek i odblasków.

Więcej…

Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Gminy

Drukuj PDF

Na pierwszej w obecnej kadencji sesji spotkała się w dniu 9 października Młodzieżowa Rada Gminy Tarnów. W jej trakcie ślubowanie złożyło jedenastu nowych radnych, wybranych na obecną kadencję w wyborach przeprowadzonych w każdym z czterech gminnych gimnazjów.

Więcej…

Prymusi na billboardach

Drukuj PDF

Po raz kolejny fotografie najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Tarnów otrzymali do gminnego samorządu nietypowy upominek – ich wspólne zdjęcia znalazły się na billboardach zlokalizowanych w Tarnowcu, Koszycach Wielkich, Woli Rzędzińskiej i Zgłobicach. Na każdej z czterech plansz uwiecznionych zostało kilkudziesięciu uczniów ze szkół zlokalizowanych najbliżej miejsca ekspozycji.

Więcej…

Nowe chodniki i ścieżki w budowie

Drukuj PDF

Nowe chodniki i ścieżki w budowieTrwają prace przy chodnikach i ścieżkach rowerowych przy drogach powiatowych. Łącznie powstaje ich ponad 1,2 kilometra.

Prawie czterysta metrów liczyła będzie ścieżka w Łękawce przy drodze prowadzącej przez miejscowość w kierunku Łękawicy. Nieco krótszy, bo prawie ćwierćkilometrowy odcinek jest budowany w Radlnej przy drodze Nowodworze – Rzuchowa na odcinku od wjazdu na drogę gminną w stronę firmy KMK. Natomiast przy zgłobickiej ulicy Topolowej w kierunku Koszyc Małych również prawie ćwierćkilometrowy chodnik poddawany jest gruntownej modernizacji.

Więcej…

Zaproszenie na warsztaty rękodzieła artystycznego

Drukuj PDF

Zielony Pierścień Tarnowa zaprasza mieszkańców Gminy Tarnów na jednodniowe warsztaty rękodzieła artystycznego, które odbędą się w dniu 8 listopada (piątek) 2013 roku w godz. od 15:30 do 18:30.

Szczegóły >> LINK <<.

Spotkanie sponsorów dożynek

Drukuj PDF

W miniony piątek odbyło się spotkanie Mecenasów Dożynek Gminy Tarnów. W jego trakcie przedstawiciele samorządu gminnego podziękowali wszystkim wspierającym zarówno finansowo jak i w innej formie największe święto naszej lokalnej społeczności, jakim są Dożynki Gminy Tarnów. W podziękowaniu wręczono wszystkim "Róże Biznesu" oraz miniaturowe studnie, jako symbol dążenia do osiągnięcia celu, którym są przyszłoroczne dożynki.

Wszystkim sponsorom oraz osobom wspierającym wydarzenia kulturalne na terenie gminy Tarnów jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Więcej…

Wyposażenie szkoły w Tarnowcu za pieniądze MEN

Drukuj PDF

Wyposażenie szkoły w Tarnowcu za pieniądze MENPięćdziesiąt tysięcy złotych udało się pozyskać samorządowi gminy Tarnów z Ministerstwa Edukacji Narodowej ze środków z rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej przeznaczonych na dofinansowanie wyposażenia w sprzęt szkolny i pomoce dydaktyczne pomieszczeń nowo wybudowanych obiektów szkół i placówek oświatowych. Pieniądze te zostały przeznaczone na zakup wyposażenia do nowego skrzydła Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu.

Więcej…

Kolejne „Złote Gody” w gminie Tarnów

Drukuj PDF

Pięćdziesiąt pięć par małżeńskich z terenu gminy Tarnów zostało odznaczonych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubilaci odebrali medale z rąk wójta Gminy Tarnów podczas specjalnego spotkania, które odbyło się w niedzielę, 6 października w Radlnej.

Więcej…

Z Ukrainy i Wietnamu do Zbylitowskiej Góry

Drukuj PDF

Z Ukrainy i Wietnamu do Zbylitowskiej GóryJak co roku jedno ze spotkań z poetami w ramach Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej zostało zorganizowane w Zbylitowskiej Górze. W czwartek, 3 października galicyjsko-wietnamska grupa literacka zawitała do tamtejszego gimnazjum. Tradycyjnie z gimnazjalistami spotkał się Andrzej Grabowski, autor licznych książek dla dzieci i młodzieży, fraszek, humoresek oraz kawaler Orderu Uśmiechu, który przywiózł ze sobą Oleksandra Hordona i Jewgienija Barana z Ukrainy, Thai Van Nguyen’a z Wietnamu i Artura Grabowskiego.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.