Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację.

Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację

Gmina Tarnów ubiega się o dofinansowanie dla projektu pn. „Redukcja emisji CO2 w Gminie Tarnów poprzez wymianę źródeł  ciepła w gospodarstwach domowych” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Pozyskane fundusze mają przyczynić...

Czytaj więcej...

A w Błoniu spotkali się seniorzy

Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie i wycieczce na Ukrainę, ruszył Klub Seniora w Domu Ludowym w Błoniu. W sobotę, 20 października seniorzy z Błonia świętowali otwarcie Dziennego Ośrodka Wsparcia Osób Starszych i Młodzieży.

Aby zachęcić do uczestnictwa w zajęciach oferowanych przez ten Ośrodek, seniorom został zaprezentowany w sobotę program działania. Anita Ruszel odpowiedzialna za zajęcia manualne osobiście zachęcała do uczestnictwa w prowadzonych przez siebie zajęciach.

Więcej…

Informacja dla przedsiębiorców

Drukuj PDF

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie dysponuje środkami PFRON na refundację pracodawcy kosztów wyposażenia stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych. Na wyposażenie jednego stanowiska pracy można otrzymać do 35 000 złotych. Zainteresowanych pracodawców zapraszamy do składania wniosków w siedzibie Urzędu, pl. Bema 3, pok. 114. Druki wniosków są dostępne na stronie internetowej www.up.tarnow.pl, w zakładce: DLA PRACODAWCÓW. Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu pok. 114, tel. 14 688-23-27.

Złota jesień w centrum wsi...

Drukuj PDF

Umowy o dofinansowania w ramach „Małych Projektów” podpisane

Drukuj PDF

Siedem umów, na łączną kwotę dofinansowania ponad sto tysięcy złotych, podpisali z Samorządem Województwa Małopolskiego wnioskodawcy z terenu gminy Tarnów, w ramach tzw. „Małych Projektów”.
Gminne Centrum Animacji Kulturalnej zawarło umowy na dofinansowanie realizacji trzech projektów. Zakres operacji dotyczy przeprowadzenia imprez i wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców.

Więcej…

Nowy numer „Nowin” – zapraszamy do lektury

Drukuj PDF

Ukazał się nowy 118 numer „Nowin Tarnowskiej Gminy”, a w nim – jak zwykle – sporo interesujących informacji o tym, co w ostatnim czasie zdarzyło się lub aktualnie dzieje się w poszczególnych gminnych miejscowościach. Oprócz „Gminnych wieści” czytelnik znajdzie też w najnowszym numerze artykuły o działaniach w zakresie profilaktyki zdrowotnej, nowych drogach i chodnikach, nowych zasadach usuwania odpadów komunalnych, informacje o zajęciach prowadzonych w Domach Ludowych i o rozpoczynającym działalność Ośrodku Wsparcia Dziennego.

Więcej…

Gminne obchody Święta Edukacji

Drukuj PDF

Tradycją stało się, że gminne obchody święta Edukacji Narodowej odbywają się w Jodłówce-Wałkach. Stąd też w poniedziałek, 15 października w sali gimnastycznej miejscowej szkoły licznie zgromadzili się dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi gminnych szkół, reprezentanci uczniów, rodziców, przedstawiciele gminnego samorządu oraz zaproszeni goście, aby wziąć udział w okolicznościowej uroczystości.

Więcej…

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Drukuj PDF

Gmina Tarnów organizuje dla mieszkańców wielkogabarytową zbiórkę odpadów komunalnych. Pojemniki podstawione będą od godz. 9 00 w dniu, w którym rozpocznie się zbiórka w niżej wymienionych terminach: w terminie: 22-10-2012 r. do  23-10-2012 r. /poniedziałek - wtorek/ oraz w terminie:  25-10-2012 r. do    26-10-2012 r. /czwartek - piątek/

 

 

Więcej…

Srebrni judocy z Wolanii

Drukuj PDF

Bardzo dobrze rozpoczęli jesienne starty judocy UKS Wolania Wola Rzędzińska. Na XVI Międzynarodowym Turniej Judo Dzieci i Młodzików, który odbył się sobotę 6 października w Zakopanem znakomicie spisali się judocy Wolanii Wojciech Jakliński oraz jego siostra Weronika, zdobywając srebro. Nieźle zaprezentował się również Piotr Esmund, który zajął siódme miejsce.

Judocy Wolanii pracowicie spędzili także wakacje, biorąc udział w obozach małopolskiej kadry. Iwona Dziurawiec w lipcu brała udział w zgrupowaniu szkoleniowym na Litwie, a w sierpniu w Bęsi, natomiast Piotr Esmund i Wojciech Jakliński w sierpniu brali udział w zgrupowaniu szkoleniowym w Bartkowej.

Więcej…

PUP - dofinansowanie

Drukuj PDF

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie informuje o  możliwości otrzymania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne, które były dotknięte skutkami klęsk żywiołowych w 2010 lub 2011 roku oraz o możliwości pozyskania przez pracodawców środków finansowych na tworzenie nowych miejsc pracy.

 


Więcej…

Nowości w gminnych bibliotekach

Drukuj PDF

W ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek w roku 2012”, Gminna Biblioteka w Zgłobicach oraz filie w Tarnowcu i Woli Rzędzińskiej, wzbogaciły się o wiele ciekawych książek. Pośród zakupionych nowości, ponad jedna trzecia przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży.

Więcej…

Muzyka klasyczna ponownie rozbrzmiała w Zawadzie

Drukuj PDF

Po raz kolejny drewniany kościół św. Marcina Biskupa w Zawadzie stał się miejscem krzewienia kultury. W niedzielę, 7 października, odbył się w nim drugi koncert z cyklu „Zawadzkie Kontemplacje Muzyczne Artes Musicae”. Licznie przybyli nie tylko z Zawady miłośnicy muzyki, oprócz dźwięków organów, mogli posłuchać również klasyki w brzmieniu saksofonowym.

Do wysłuchania koncertu zaprosił przybyłych melomanów kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej Adam Ryba. Jako pierwszy zagrał niezwykle utalentowany artysta z terenu gminy Tarnów, Krystian Rąpała. Zachwycił on obecnych organowym wykonaniem utworów takich kompozytorów, jak: Christian Heinrich Rinck, Johann Gottfried Vierling, Georg Joseph Vogler czy Jan Sebastian Bach.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.