Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Słodko na Festiwalu Miodu w Woli Rzędzińskiej

Drukuj PDF

Kiermasz miodu, degustacje produktów pszczelich, występy i zabawa – to wszystko czekało na uczestników Festiwalu Miodu, który odbył się w minioną niedzielę na terenie LKS „Wolania” w Woli Rzędzińskiej. Wydarzenie udało się zorganizować dzięki pozyskaniu przez organizatora – gminne Centrum Animacji Kulturalnej, dotacji unijnej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach „małych projektów”.

Więcej…

Trwa dobra passa wolańskich gospodyń

Drukuj PDF

fot. Archiwum Kolejne sukcesy odnotowały na swoim koncie członkinie Wolańskiego Koła Gospodyń. Po ubiegłorocznych sukcesach związanych z nagrodami dla „wolańskiej kury nadziewanej” na Małopolskim Festiwalu Smaku oraz wpisaniem „siuśpaja” na Listę Produktów Tradycyjnych oraz tegorocznym wyróżnieniu za „siuśbaka” oraz czarnej kawy zbożowej w powiatowym konkursie "Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej 2013” tym razem przyszła kolej na wyróżnienia personalne. Samo koło gospodyń, jak i jedna z jego członkiń Wanda Łachut indywidualnie znalazły się w gronie laureatów plebiscytu na Najlepsze Koło Gospodyń i Najlepszą Gospodynię Regionu Tarnowskiego zorganizowany przez "Gazetę Krakowską".

Więcej…

W poniedziałki urząd czynny dłużej

Drukuj PDF

 

Wójt Gminy Tarnów informuje,  że od dnia 30 września 2013 roku nastąpi zmiana czasu pracy Urzędu Gminy Tarnów: Poniedziałek: 8:30-16:30, Wtorek-Piątek: 7:30-15:30.

CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie

Drukuj PDF

Centrum Aktywności Lokalnej to projekt oferujący kompleksowe wsparcie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na terenie województwa małopolskiego.
Celem projektu jest zwiększenie potencjału ludzkiego i instytucjonalnego organizacji pozarządowych oraz harmonijny rozwój małopolskiego trzeciego sektora.

Więcej…

Zapraszamy seniorów na Ukrainę!

Drukuj PDF

Samorząd Gminy Tarnów zaprasza wszystkich seniorów z gminy Tarnów na wycieczkę na Ukrainę, która odbędzie się w dniach 26-28 września. W planach zwiedzanie Dawnych Kresów Wschodnich w tym m.in. Lwowa, Kamieńca Podolskiego, Twierdzy Chocimskiej czy Cmentarza Orląt Lwowskich. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do przewodniczących Klubów Seniora w swoich miejscowościach. Wszelkie informacje można również uzyskać w gminnym Centrum Animacji Kulturalnej pod numerem telefonu 146880137. Liczba miejsc ograniczona. Informujemy, iż podstawowym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie ważnego paszportu.

Więcej…

Wakacyjne Kino „Pod chmurką”

Drukuj PDF

Projekcjami w Koszycach Wielkich i Radlnej zakończył się tegoroczny cykl plenerowego kina samochodowego „Pod chmurką”. Dziesięć seansów w dziesięciu miejscowościach gminy Tarnów zgromadziło przez cały wakacyjny okres tysiące widzów z całej okolicy. W tegorocznym repertuarze znalazły się hitowe filmy animowane, co okazało się świetną propozycją rozrywki dla całych rodzin. Widzowie oglądali projekcje na dużym ekranie zarówno z wnętrz swoich aut, jak i z koców, kołder, krzeseł, leżaków.. jednym słowem z wszystkiego co się do tego celu nadawało. Dodatkowo organizator, gminne Centrum Animacji Kulturalnej zadbało o komfort oglądania serwując wszystkim grillowane kiełbaski. Ważny jest fakt, iż na całość projektu pozyskano środki unijne. – Cały cykl kina samochodowego udało się zorganizować dzięki pozyskaniu środków unijnych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013 w ramach „Małych Projektów”. Cieszymy się, iż nasza propozycja przypadła do gustu widzom, o czym świadczy frekwencja na wszystkich seansach. Myślę, iż w kolejnych latach postaramy się zorganizować podobne wydarzenia – mówi Anna Pieczarka, kierownik gminnego Centrum Animacji Kulturalnej.

Więcej…

Dzieci wypoczywały na koloniach

Drukuj PDF

Rok szkolny już w pełni, warto jednak wrócić wspomnieniami do wakacji. Bogato w tym roku prezentowała się oferta kolonijna dla dzieci z terenu gminy Tarnów, których ponad sto pięćdziesiąt uczestniczyło w letnich formach wypoczynku organizowanych zarówno dzięki wsparciu samorządu gminnego jak i pomocy innych organizacji. Dzieci w większości wypoczywały w polskich górach.

Więcej…

Zbiórka odpadów elektronicznych i niebezpiecznych

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów informuje o zbiórce odpadów tzw. niebezpiecznych (niewykorzystane  chemikalia, niewykorzystane farby, lakiery i opakowania po nich, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony) w dniach 8-10 października br. Kontener na odpady niebezpieczne ustawiony będzie w wyznaczonym miejscu i w wyznaczonych dniach  od godz. 9.oo do godz. 18.oo Wykaz terminów dla poszczególnych miejscowości w załączeniu

Więcej…

Ogłoszenie o zbiórce odpadów wielkogabarytowych w Gminie Tarnów

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów informuje o zbiórce odpadów wielkogabarytowych w dniach 16-21 września br.  Kontenery zostaną podstawione po godzinie 6:00, natomiast opróżniane po godzinie 14:00. Wykaz terminów dla poszczególnych miejscowości w załączeniu

Więcej…

Nowe ścieżki rowerowe przy gminnych drogach

Drukuj PDF

ścieżka rowerowaNowe chodniki i ścieżki rowerowe w gminie Tarnów powstają nie tylko przy drogach powiatowych, ale także przy gminnych. Blisko półtora kilometra nowych ścieżek rowerowych powstanie właśnie przy takich drogach w Zawadzie, Nowodworzu i Tarnowcu. Przetarg na budowę jednej ze ścieżek już został rozstrzygnięty, na dwie pozostałe został właśnie ogłoszony.

Więcej…

Szkolenia - Zielony Pierścień

Drukuj PDF

Zielony Pierścień Tarnowa serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkolenia dla wnioskodawców działania "Małe projekty" w zakresie wypełniania  formularza wniosku o płatność wraz z wymaganymi załącznikami odbędą się:
- w dniu 05.09.2013 w godz. 16.00-19.00 w Centrum Kultury Wsi Polskiej im.  Wincentego Witosa w Wierzchosławicach 39 a,
- w dniu 12.09.2013 w godz. 16.00-19.00 w budynku Domu Strażaka w  Skrzyszowie 335 A.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.