Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Rywalizowali strażacy

Drukuj PDF

W sobotę, 31 sierpnia w Koszycach Wielkich odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Wzięło w nich udział piętnaście drużyn: osiem drużyn seniorów, pięć Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych męskich,dwie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze żeńskie oraz gościnnie Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza męska z OSP Tarnów-Rzędzin. Zawody składały się z dwóch dyscyplin: ćwiczeń bojowych i sztafety pożarniczej.

Więcej…

Seminarium - Azbest

Drukuj PDF

Fundacja Aerjs  futuro zaprasza na seminarium pn.: „Prawidłowe gospodarowanie i bezpieczne usuwanie wyrobów zawierających azbest – możliwości i koszty”, które odbędzie się 12 września 2013r. o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Tarnowie ul. Narutowicza 38 sala nr 11. Na seminarium zostaną poruszone kwestie zarówno zagrożeń jakie niesie za sobą użytkowanie azbestu jak i możliwości finansowania czy aspekty prawne dotyczące tematyki azbestu.

Więcej…

Dożynki Gminy Tarnów 2013!

Drukuj PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponad dwadzieścia tysięcy osób bawiło się podczas tegorocznych Dożynek Gminy Tarnów, które odbyły się w ubiegły weekend w Zbylitowskiej Górze. W ciągu dwóch dni Święta Plonów organizatorzy przygotowali niezliczone atrakcje, których ukoronowaniem był niesamowity koncert legendy polskiej muzyki – zespołu „Perfect”. Wydarzenie zorganizowano dzięki hojnemu, zarówno finansowemu jak i rzeczowemu wsparciu licznych sponsorów oraz środkom pozyskanym z zewnątrz.

Więcej…

Koncert "Perfect" dzięki sponsorom

Drukuj PDF

Samorząd Gminy Tarnów oraz gminne Centrum Animacji Kulturalnej - organizatorzy tegorocznych Dożynek Gminy Tarnów serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy zarówno finansowo jak i rzeczowo wsparli wydarzenie. Dzięki Państwa hojności udało się zaprosić zarówno kabaret "Kałamasz" jak i zespół "Perfect" oraz zorganizować wszystkie atrakcje towarzyszące. Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY!

Więcej…

Wieniec z Nowodworza najpiękniejszy w powiecie!

Drukuj PDF

Wieniec dożynkowy reprezentujący sołectwo Nowodworze odniósł wielki sukces wygrywając Powiatowy Przegląd Wieńca Dożynkowego, w kategorii wieńca współczesnego. W trakcie XV Dożynek Powiatu Tarnowskiego, które odbyły się w Radłowie wręczono również nagrody w Konkursie na "Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej 2013", w którym to uznanie zdobyły przysmaki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Woli Rzędzińskiej.

Więcej…

Nowa linia 31

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów informuje iż od dnia 2 września br. zacznie funkcjonować  po drodze tzw.  Południowej w m. Wola Rzędzińska autobus linii nr 31. W załączeniu rozkład jazdy.

 

Więcej…

Kino zawitało do Białej i Nowodworza

Drukuj PDF

W ubiegłym tygodniu miały miejsce dwie projekcje w plenerze w cyklu letniego kina samochodowego "Pod chmurką". W czwartek oglądano film w Białej, natomiast w piątek w Nowodworzu. Mimo chłodniejszych już wieczorów, widzowie przybyli licznie nie tylko z miejscowości, w których ustawiono duży ekran ale i z wielu okolicznych. Tradycyjnie pracownicy gminnego Centrum Animacji Kulturalnej przygotowali kiełbaski z grilla, na które w Nowodworzu dyspensę udzielił księdz proboszcz.

Więcej…

Unijne pieniądze na edukację

Drukuj PDF

logotypNiemal w przededniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego jest to bardzo dobra wiadomość dla uczniów z terenu gminy i ich rodziców - ponad prawie 1,6 miliona złotych środków unijnych pozyskał samorząd gminy Tarnów z Programu Operacyjnego Kapitał ludzki na wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. To oznacza, że od 1 września 2013 do 31 marca 2015 roku w dziesięciu gminnych szkołach realizowany będzie program „Akademia Talentów”.

Więcej…

Marek Nowak drugi w Małopolsce

Drukuj PDF

Marek Nowak, sołtys Łękawki zajął drugie miejsce w konkursie na „Najlepszego Sołtysa Województwa Małopolskiego AD 2012”. Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie laureatów z grona blisko dwóch tysięcy małopolskich sołtysów miało miejsce w sobotę 17 sierpnia w Zelkowie w gminie Zabierzów.

Konkurs, którego zadaniem jest docenienie pracy sołtysów, wyrażenia im uznania za pracę na rzecz swojej lokalnej społeczności oraz rozpowszechnienie dobrych praktyk, organizuje Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów. W tym roku odbył się on już po raz piętnasty.

Więcej…

Ułani i piechurzy przedefilowali przez Wolę Rzędzińską

Drukuj PDF

Ułani i piechurzy przedefilowali przez Wolę RzędzińSzwadron 8 Pułku Ułanów pokazał musztrę kawaleryjską, jego dowódca zademonstrował widzom ciosy szablą i pchnięcia piką, żołnierze oddali kilka serii z ciężkiego karabinu maszynowego, natomiast ułani krechowieccy i kozacy esauła Jakowlewa dali pokaz akrobacji na koniach huculskich. To wszystko obejrzeli 15 sierpnia, z okazji 93 rocznicy Bitwy Warszawskiej licznie zgromadzeni na boisku „Wolanii” mieszkańcy naszej gminy.

Więcej…

Produkty z gminy Tarnów znów wśród najlepszych produktów ziemi tarnowskiej

Drukuj PDF

Najlepszy Produkt Ziemi TarnowskiejDwa przysmaki przygotowywane przez wolańskie gospodynie czarna kawa zbożowa i siuśbak znalazły się w gronie najlepszych produktów ziemi tarnowskiej – taką decyzję podjęła Komisja organizowanego przez Powiat Tarnowski Konkursu na „Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej 2013”. Czarna kawa zbożowa zwyciężyła w kategorii „najlepszy napój regionalny”, natomiast siuśbak otrzymał wyróżnienie jako „produkt żywnościowy – danie regionalne”.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.