Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Zapowiedź

Drukuj PDF

Rozstrzygnięcie konkursu „Życie bez alkoholu”

Drukuj PDF

Za nami XVII edycja konkursu plastycznego „Życie bez alkoholu” organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Prawie dziewięćdziesięciu uczniów z klas szkół podstawowych oraz gimnazjalnych wykonało prace w dowolnej technice malarskiej nawiązujące do tematyki konkursu. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod przewodnictwem Jana Nowaka była pod wrażeniem talentu oraz kreatywności dzieci. Spośród wielu ciekawych prac wyłoniono te najlepsze i przyznano następujące miejsca w trzech kategoriach wiekowych:

Więcej…

Pobiegli ku czci błogosławionego Ojca Strzałkowskiego – XV Memoriał w Zawadzie

Drukuj PDF

Blisko 200 osób pobiegło w dniu wczorajszym, 3 czerwca zawadzkimi ulicami, by uczcić w Memoriale Błogosławionego Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego. Wcześniej, w trakcie mszy św. dziękczynnej świadectwo wygłosiła siostra Berta Hernandez, peruwianka, która była świadkiem porwania polskich franciszkanów przez terrorystów. Na zakończenie wydarzenia odbył się festyn rodzinny.

- Świadectwo o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka przypomina nam, aby działać z prostotą, oddaniem, bez patrzenia na siebie – mówiła siostra Berta Hernandez wyrażając radość z przybycia do Zawady, rodzinnej miejscowości Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego. O. Zbigniew Strzałkowski i o. Michał Tomaszek zostali zamordowani 9 sierpnia 1991 roku w peruwiańskim Pariacoto, przez komunistycznych terrorystów ze Świetlistego Szlaku. Trzy lata temu zakonnicy zostali beatyfikowani.

Więcej…

Gminny Dzień Dziecka połączony z targami urody dla mam

Drukuj PDF

Dzień Dziecka w gminie Tarnów trwał cały tydzień, najmłodsi mieszkańcy regionu mogli do woli przebierać w propozycjach. Jednak, jak wiadomo, międzynarodowa data tego święta to 1 czerwca i właśnie wtedy odbył się główny piknik w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszycach Wielkich połączony z targami urody pod hasłem „Mama jest najpiękniejsza” z okazji Dnia Matki. Warto podkreślić, że wydarzenie to skupiło całe rodziny, rodzice wraz ze swoimi pociechami licznie przybywali na teren hali. Tak wielu uśmiechniętych i zadowolonych twarzy dawno nie zgromadziło się w jednym miejscu.

Więcej…

Kolejne nowe tytuły w gminnych bibliotekach

Drukuj PDF

Majowe nowości wydawnicze pojawiły się w gminnych bibliotekach. Dzięki comiesięcznym zakupom czytelnicy mogą być na bieżąco z kontynuacjami bestsellerowych serii czy głośnymi i polecanymi tytułami. Warto już teraz zarezerwować sobie interesujące pozycje, by letnie wieczory spędzić przy ulubionej lekturze.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Życzenia

Drukuj PDF

Zapowiedź

Drukuj PDF

Blisko 2 miliony na drogi dla Gminy Tarnów z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Drukuj PDF

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji pozytywnie rozpatrzył wnioski Gminy Tarnów, przyznając blisko 2 miliony złotych na remont dróg, czyli największe jak do tej pory środki z funduszu na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Kwota ta pozwoli na remont i odbudowę czterech naszych gminnych dróg. Promesę otrzymania środków wręczyli w dniu dzisiejszym wójtowi gminy Tarnów Grzegorzowi Koziołowi Sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Krzysztof Kozłowski oraz wicewojewoda małopolski Józef Gawron.

Blisko 2 miliony złotych Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał Gminie Tarnów z funduszy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Pieniądze pozwolą sfinansować remont i odbudowę czterech dróg w gminie Tarnów: odbudowę drogi gminnej tzw. Górówka w miejscowości Jodłówka-Wałki, remont drogi gminnej tzw. Kolonia w miejscowości Radlna, remont drogi gminnej tzw. Na Kloca w miejscowości Radlna  oraz remont drogi gminnej tzw. k/Sroki w miejscowości Jodłówka-Wałki.

Więcej…

XIII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Za nami już XIII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów zorganizowane 30 maja na basenie TOSiR w Tarnowie–Mościacach przy okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Ponad 100 osób, w tym 50 dziewcząt i 53 chłopców, wykorzystało swoje umiejętności pływackie, by zawalczyć o tytuł tego najlepszego. Organizatorami sportowego spotkania była Szkoła Podstawowa im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Gorąca, pełna rywalizacji, ale i wzajemnego dopingowania atmosfera sprawiła, że zawodnicy mieli w sobie jeszcze więcej energii i zapału do pokonywania własnych możliwości.

Więcej…

Paraolimpiada Pływacka „Bez granic”

Drukuj PDF

W Gminie Tarnów Dzień Dziecka trwa cały tydzień, i to nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. „Bez granic” pod takim hasłem odbyła się 30 maja Paraolimpiada Pływacka w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.  Jej uczestnicy to niepełnosprawne, ale uśmiechnięte i pełne energii dzieci, młodzież i dorośli. Choć głównym celem zawodów jest rywalizacja i złoty medal, tym towarzyszyła głównie radosna atmosfera oraz wzajemne kibicowanie.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.