Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj odwiedził już przedszkolaków w Gminie Tarnów

Drukuj PDF

Tak grzecznych przedszkolaków, jak w gminie Tarnów nie ma chyba nigdzie! Stwierdził to we własnej osobie Święty Mikołaj, który w przededniu swojego dnia, przy bajkowej, zimowej aurze, odwiedził przedszkola i oddziały przedszkolne na terenie całej gminy. A skoro dzieci były wyjątkowo grzeczne, nie mogło obyć się bez prezentów. A te, już kilka dni przed przybyciem Świętego przygotowywali specjalni pomocnicy – pracownicy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.  W paczkach znalazły się kolorowe poduszki, ołówki ze zwierzątkami i coś słodkiego.

Więcej…

Gmina Tarnów w formie i skarpa w Porębie Radlnej! Nasze projekty wygrały w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego!

Drukuj PDF

Dzięki prawie 6 tysięcom oddanych przez mieszkańców głosów, dwa projekty z terenu gminy Tarnów wygrały w Budżecie Obywatelskim Małopolski i już wkrótce będą zrealizowane. Mowa o zadaniach „Gmina Tarnów w formie” oraz „Nasadzenie krzewów w pasie drogi nr 977 i urządzenie skarpy w miejscowości Poręba Radlna”.

Głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego trwało od 25 września do 13 października. Z terenu całej Małopolski zgłoszono 160 projektów, z czego aż 36 z Subregionu Tarnowskiego, obejmującego miasto Tarnów oraz powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski. Jest t tym większy sukces, iż z powyższego jedynie 8 projektów zostało wybranych do realizacji.

Więcej…

Pierwszy śnieg nie zaskoczył drogowców w Gminie Tarnów

Drukuj PDF

Wraz z pojawieniem się pierwszych opadów śniegu, drogowcy w gminie Tarnów wyruszyli na drogi. Firmy, które w bieżącym roku będą dbały o odśnieżanie i posypywanie naszych dróg zostały wybrane jeszcze we wrześniu. Zimowe utrzymanie dróg obejmuje zwalczanie śliskości przez posypywanie solą i piaskiem oraz odśnieżanie dróg gminnych.

Więcej…

„Bezpieczna zima Seniora” – spotkania w Domu Ludowym w Radlnej

Drukuj PDF

Wykład o bezpieczeństwie seniora w zimie przeprowadzony przez specjalistę rehabilitacji ruchowej oraz omówienie planu aktywizacji seniorów w roku 2018 to główne punkty spotkań członków Klubów Seniora, które odbyły się w minionym tygodniu, w Domu Ludowym w Radlnej. Organizatorem było gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. W spotkaniach udział wzięli też przedstawiciele samorządu, radni oraz sołtysi gminnych miejscowości.

Więcej…

Święty Mikołaj odwiedzi Przedszkolaki

Drukuj PDF

Już w najbliższych dniach do wszystkich dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Tarnów
dotrze z prezentami Święty Mikołaj. HARMONOGRAM

Ładowanie nagrania ...

Obradowała Młodzieżowa Rada Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Kolejna w obecnej kadencji sesja Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów odbyła się we wtorek, 28 listopada w Domu Ludowym w Nowodworzu. Gościem spotkania była Maria Golonka, kierownik Referatu Spraw Społeczno-Administracyjnych Urzędu Gminy Tarnów. Tematem przewodnim obrad stały się więc sprawy bliskie wszystkim nam jak chociażby wyrabianie dowodów osobistych. Młodzi radni w dyskusji poruszali również sprawy funkcjonowania Urzędu Gminy.

Więcej…

Konferencja dotycząca bezpieczeństwa i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Drukuj PDF

W dniu 23 listopada 2017 roku w Hali Widowisko-Sportowej w Koszycach Wielkich odbyła się konferencja poświęcona bezpieczeństwu, zagrożeniom związanym z „cyberprzemocą” oraz organizacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Uczestnikami byli dyrektorzy oraz pedagodzy szkół i placówek oświatowych powiatów tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego oraz miasta Tarnów. Spotkanie było współorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i Komendę Wojewódzką Policji. Udział w niej wziął wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Więcej…

OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 9/2017

Drukuj PDF

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie – Zielony Pierścień Tarnowa działające na terenie gmin: Lisia Góra, Skrzyszów, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Żabno, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu:

- rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

TREŚĆ OGŁOSZENIA

Spalił się dom. Rodzina ze Zbylitowskiej Góry straciła wszystko. Apel o pomoc!

Drukuj PDF

Bez dachu nad głową została trzyosobowa rodzina ze Zbylitowskiej Góry, której doszczętnie spalił się dom. Drewniany budynek jednorodzinny zaczął płonąć około godziny drugiej w nocy z wtorku na środę. Pożar gasiły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych ze Zbylitowskiej Góry oraz Zgłobic, a także 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Akcja gaśnicza zakończyła się po kilku godzinach. Jak mówią strażacy, prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej.

Więcej…

Tańsze bilety dla mieszkańców, bezpłatnie dla gminnych szkół – Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza

Drukuj PDF

Od dnia dzisiejszego czynne jest, po przeprowadzonym remoncie, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej, gdzie korzystać można z basenu, a także dodatkowych urządzeń, w tym sauny.  By zachęcić mieszkańców do rekreacji na wodnych atrakcjach, wstęp przez najbliższy tydzień, do 1 grudnia jest bezpłatny.

Więcej…

Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza już od najbliższego piątku

Drukuj PDF

Już od najbliższego piątku 24 listopada, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza wszystkich miłośników pływania po przerwie. Zakończył się właśnie remont obiektu, który objął niezbędne prace naprawcze basenu, malowanie ścian, modernizację wentylacji, a także zakup nowego wyposażenia. Co więcej, przez pierwszy tydzień, do dnia 1 grudnia, korzystanie z basenu będzie bezpłatne. Przypomnijmy, że od sierpnia administratorem obiektu jest Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.