Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Gmina Tarnów pozyskała fundusze na remonty i wyposażenie dla gminnych OSP

Drukuj PDF

Gmina Tarnów pozyskała kolejne fundusze zewnętrzne na remonty i wyposażenie dla gminnych jednostek OSP. Dzięki dofinansowaniu remontowana jest więc remiza OSP w Białej. Inwestycja zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku. W ramach remontu wykonane zostanie pomieszczenia socjalne dla strażaków – ochotników. Druhowie będą mogli korzystać z odnowionego zaplecza kuchennego, do którego zostanie zakupione wyposażenie. W garażu wykonana zostanie wentylacja. W ramach prac remontowych wykonane zostanie malowanie, ułożone płytki, wymienione drzwi. Wymienione zostaną instalacje wodno – kanalizacyjne oraz elektryczna.

Kolejne z pozyskanych funduszy pozwolą na zakup sprzętu dla naszych gminnych strażaków – ochotników a także niezbędnego wyposażenia.

Więcej…

Aksamitki ozdabiają gminę Tarnów

Drukuj PDF

Mimo pochmurnej pogody kolejne miejscowości pokryły się kwiatami. Ponad 4000 aksamitek pracownicy Urzędu Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek 16 maja zasadzili wzdłuż drogi wojewódzkiej w Nowodworzu i Porębie Radlnej.

Te piękne, żółto-pomarańczowe barwy będą ozdabiać przyuliczne pasy zieleni aż do późnej jesieni. Cieszą one nie tylko mieszkańców, ale zachwycają się nimi także przejezdni goście, którzy w czasie podróży podziwiają uroki naszej małej Ojczyzny.

Okres ukwiecania gminy Tarnów trwa. Przed pracownikami następne nasadzenia, a co za tym idzie kolejne malowniczo zagospodarowane skarpy i pasy zieleni. Warto podkreślić, że dzięki samodzielnie wykonanemu projektowi oraz pracy urzędników, koszt stanowią jedynie sadzonki kwiatów.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II

Drukuj PDF

W Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Błoniu 10 maja odbyła się XIII edycja konkursu poświęconego patronowi placówki. Tegoroczne wydarzenie upływało pod hasłem „Dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II”, a jego uczestnikami byli uczniowie  klas IV–VII szkół podstawowych z terenu gminy Tarnów. Spotkanie ku pamięci Papieża Polaka współorganizowało Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, a honorowym patronatem objęli je Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz Biskup Ordynariusz Ksiądz Andrzej Jeż.

Więcej…

Emocje na boisku – gminne zawody szkół podstawowych w piłkę nożną

Drukuj PDF

Mnóstwo sportowych emocji towarzyszyło gminnym zawodom w piłkę nożną. Na boisku LKS Dunajec w Zbylitowskiej Górze 8 maja zgromadziło się 11 zespołów szkół podstawowych z terenu gminy Tarnów. Młodzi piłkarze pełni zapału i pozytywnej energii stanęli do rywalizacji o tytuł najlepszych.

Więcej…

„Otwarta księga” Gminny Dzień Bibliotekarza

Drukuj PDF

„Otwarta księga” pod takim hasłem 8 maja w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych bibliotekarze Centrum Kultury i Bibliotek oraz szkół i przedszkoli obchodzili swoje święto. W wydarzeniu uczestniczyli Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera, Dyrektor Tarnowskiej Delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski, a także Dyrektor Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów Adam Ryba. Swoją obecnością również zaszczycili zgromadzonych Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie Ewa Stańczyk  oraz Zastępca Dyrektora Tadeusz Trytek.

Więcej…

Gminne obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

Drukuj PDF

Święto Narodowe Trzeciego Maja po raz kolejny Gmina Tarnów obchodziła w Woli Rzędzińskiej. Tegoroczna uroczystość połączona została z oficjalnym wręczeniem nadanego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie żołnierzowi AK i Zrzeszenia „WiN” st. sierż. Aleksandrowi Furmańskiemu.

Więcej…

Życzenia

Drukuj PDF

Gmina Tarnów dba o zabytki – kolejne dofinansowanie pozyskane

Drukuj PDF

Gmina Tarnów pozyskała kolejne dofinansowanie na remont zabytków. Dzięki otrzymanym funduszom już wkrótce wyremontowana zostanie kapliczka kamienna – krzyż przydrożny przy drodze wojewódzkiej w Tarnowcu. Dofinansowanie pozyskano z Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Małopolskie Kapliczki 2018”. Jest to kolejny przykład dbałości przez gminę Tarnów o obiekty zabytkowe, która wychodzi daleko poza narzucone ustawowo zadania z zakresu opieki nad zabytkami.

Więcej…

Kolejne krzewy ozdabiają gminę Tarnów

Drukuj PDF

Wiosna na dobre zawitała do gminy Tarnów. Nasze miejscowości mienią się barwnymi kwiatami i zielenieją drzewami oraz krzewami. Jednak pracownicy gminy Tarnów wraz z Centrum Kultury i Bibliotek zadbali o to, by jeszcze bardziej upiększyć naszą małą Ojczyznę.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.