Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Zaproszenie

Drukuj PDF

Zaproszenie

Drukuj PDF

Zapraszamy do udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

Gmina Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz Stowarzyszenie PASSIONART zapraszają wokalistów, chóry i zespoły do udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”. Wydarzenie odbędzie się 25 października w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych.

W dniu 25 października 2018 roku w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych odbędą się eliminacje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”.  W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły i chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach a także osoby niezrzeszone. Festiwal przeznaczony jest wyłącznie dla amatorów (dopuszcza się udział dzieci szkół muzycznych stopnia podstawowego). Dolna granica wieku uczestnika wynosi 6 lat.

Więcej…

Tłumy świętowały Gminny Dzień Seniora z koncertem Teresy Werner

Drukuj PDF

Tegoroczny Gminny Dzień Seniora na długo zapadnie w pamięć mieszkańców gminy Tarnów. Były prawdziwe tłumy, życzenia, wspomnienia, wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie parom obchodzącym 50-lecie małżeństwa, a na zakończenie niezapomniany koncert królowej muzyki rozrywkowej Teresy Werner. Wydarzenie zorganizowało gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Więcej…

Nowe nawierzchnie asfaltowe za oszczędności z pozyskanych funduszy jeszcze w tym roku

Drukuj PDF

Kolejne drogi w gminie Tarnów zyskają nowe, asfaltowe nawierzchnie i to jeszcze w tym roku! Jest to możliwe dzięki pozyskanym funduszom, które zasilając gminną kasę pozwoliły na wpisanie do planu inwestycji na 2018 nowych zadań drogowych i to w większości gminnych miejscowości. Nakładki asfaltowe w części są, lub już wkrótce będą wykonywane.

Więcej…

Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk spotkał się z samorządowcami z Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Będą kolejne możliwości pozyskania funduszy rządowych na drogi w gminie Tarnów. Nowy program wsparcia dla dróg lokalnych zapowiedział Minister Andrzej Adamczyk na spotkaniu z samorządowcami Gminy Tarnów, które odbyło się w dniu 8 października w Woli Rzędzińskiej.

Więcej…

Gala Przedsiębiorczości 2018 – Spotkanie Mecenasów Dożynek Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Dnia 28 września przedsiębiorcy z terenu gminy Tarnów i całego regionu tarnowskiego, przedstawiciele samorządu oraz lokalnych mediów spotkali się w trakcie tegorocznej Gali Przedsiębiorczości. Spotkanie było okazją do podziękowania wszystkim sponsorom i partnerom Dożynek Gminy Tarnów, zarówno przedstawicielom firm jak i osobom prywatnym za udzielone wsparcie. Symboliczne statuetki wręczyli wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera. W dalszej części spotkania była okazja do dyskusji, wymiany poglądów oraz rozmów na temat rozwoju przedsiębiorczości na terenie gminy Tarnów.

Więcej…

Jest pół miliona złotych! Kolejny sukces gminy Tarnów w pozyskiwaniu funduszy unijnych

Drukuj PDF

Blisko pół miliona złotych udało się pozyskać gminie Tarnów z funduszy unijnych, z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pieniądze już wkrótce zasilą gminną kasę, dzięki czemu jeszcze w tym roku będą możliwe do zrealizowania kolejne inwestycje.

Pieniądze zostały przyznane na projekt, który w tym roku złożyła gmina Tarnów na dofinansowanie remontu placu obok Parafialnego Domu Kultury w Woli Rzędzińskiej. Złożony wniosek został oceniony pozytywnie, a profesjonalizm i zaangażowanie gminy docenione przyznanym dofinansowaniem w niebagatelnej kwocie bliskiej pół miliona złotych.

Przypomnijmy, że w ramach remontu plac w centrum wsi obok zmodernizowanego w ostatnim czasie Parafialnego Domu Kultury, zyskał nową nawierzchnię wykonaną w technologii betonowej, wyremontowaną kanalizację deszczową oraz nową zieleń.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów w rozmowie z Ministrem Sportu Witoldem Bańką o dofinansowaniu sportu w gminie Tarnów

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł spotkał się z Ministrem Sportu i Turystyki Witoldem Bańką. Do spotkania doszło w minioną sobotę, 29 września. Tematem rozmowy było dofinansowanie dla Gminy Tarnów do budowy stadionu w Woli Rzędzińskiej oraz wsparcie dla innych inwestycji w gminną bazę sportową, w tym budowy hali sportowej przy szkole w Porębie Radlnej czy otwartych stref aktywności z siłowniami plenerowymi w gminnych miejscowościach.

Minister wyraził zadowolenie z inicjatyw w rozbudowę bazy sportowej podejmowanych w samorządach gminnych. Jednoczenie zapewnił o ciągłym wsparciu ministerstwa na projekty rozwoju obiektów sportowych w Małopolsce, zachęcając do ubiegania się o ministerialne pieniądze.

Więcej…

Budżet Obywatelski

Drukuj PDF

Zakup działki pod rozbudowę centrum wsi w Woli Rzędzińskiej II

Drukuj PDF

Mieszkańcy Woli Rzędzińskiej II mają powody do zadowolenia, gdyż dzięki podpisanemu w czwartek, 27 września, kontraktowi w ich miejscowości możliwe będzie zagospodarowanie obszaru w pobliżu kościoła.

Gmina Tarnów wraz z parafią Miłosierdzia Bożego nabyła działkę o pow. 19 arów na rogu drogi powiatowej i drogi prowadzącej tamtejszego do kościoła. Transakcja ta pozwoli na przystąpienie do opracowywania projektu dotyczącego  rozszerzenia bardzo ważnej dla Woli Rzędzińskiej II przestrzeni publicznej. – Cieszę się, że nasza miejscowość zyska dodatkowy obszar, tym bardziej że wykupiona przez parafię i gminę działka znajduje się w samym sercu wsi, a więc obok kościoła i szkoły. Jestem przekonany, że  inwestycja ta będzie służyć nam wszystkim, będzie miejscem stworzonym dla mieszkańców, z którego będą oni chętnie korzystać – mówi proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego ks. Stanisław Szufnara.

– Wykupienie działki pod rozbudowę centrum Woli Rzędzińskiej II to nasz wspólny duży sukces. Myślę, że kontrakt ten stanowi wzorowy przykład współpracy gminy oraz społeczności parafialnej, gdyż to dzięki połączeniu sił możemy planować zagospodarowanie pozyskanego terenu – dodaje wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.