Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Rusza „Dobry Start” dla każdego uczącego się dziecka. Elektroniczne składanie wniosków już od 1 lipca

Drukuj PDF

 

300 złotych – tyle wynosi świadczenie w ramach nowego rządowego programu „Dobry Start”, które już w tym roku trafi do każdego uczącego się dziecka. Co ważne, świadczenie będzie przyznawane bez względu na wysokość dochodów. Wsparciem zostanie objętych około 3,7 tysiąca uczniów z terenu Gminy Tarnów. Obsługą programu zajmują się pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie, a wnioski w wersji elektronicznej będzie można składać już od 1 lipca.

Więcej…

Gminne Zakończenie Roku

Drukuj PDF

Zaproszenie

Drukuj PDF

Rodzinna Parafiada w Woli Rzędzińskiej

Drukuj PDF

W niedzielę, 17 czerwca w Woli Rzędzińskiej, odbył się XVII Festyn Rodzinny – Parafiada. Wydarzenie to, zorganizowane przez społeczność parafii Miłosierdzia Bożego oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, jak co roku zgromadziło całe rodziny, które niedzielne popołudnie postanowiły spędzić na dobrej zabawie w gronie najbliższych i sąsiadów.

Więcej…

Znalezisko na budowie remizy w Zgłobicach

Drukuj PDF

W trakcie prac ziemnych przy trwającej budowie nowej remizy OSP w Zgłobicach, natrafiono na podejrzany przedmiot, wyglądem przypominający niewybuch. Na miejsce natychmiast wezwani zostali policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód. Funkcjonariusze posiadający odpowiednie uprawnienia ocenili, iż stary przedmiot nie jest związany z militariami i jest niegroźny. Nie było potrzeby wzywania służb minerskich.

Więcej…

Seniorzy zwiedzili historyczne Wilno

Drukuj PDF

Modlitwa u stóp Matki Bożej Ostrobramskiej, sentymentalny spacer starówką czy poruszająca wizyta na polskim cmentarzu na Rossie. Niezwykłą podróż do bliskiego sercu Polaków Wilna odbyli w minionym tygodniu seniorzy z Klubów Seniora z terenu gminy Tarnów. Wyjazd zorganizowany przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów odbył się w dniach 7-9 czerwca.

Panno Święta, co Jasnej bronisz Częstochowy i w Ostrej świecisz Bramie! Wizytę w Wilnie, stolicy Litwy gminni seniorzy rozpoczęli od pokłonu złożonego Matce Bożej Ostrobramskiej, przed Jej Cudownym Ostrobramskim Obrazem zawierzając naszą Ojczyznę, jak i siebie samych. Tak jak ze wzruszeniem czyniły to i czynią całe pokolenia Polaków.

Więcej…

Nowy parking w centrum Jodłówki-Wałek już gotowy

Drukuj PDF

Mieszkańcy Jodłówki-Wałek mogą już korzystać z nowego, wygodnego i bezpiecznego parkingu w centrum wsi, w pobliżu kościoła parafialnego. Parking wykonano w technologii betonowej, dzięki czemu jego nawierzchnia jest nie tylko wytrzymała, ale też niezwykle estetyczna.

Prace objęły roboty ziemne, wykonanie podbudowy, studzienek ściekowych, krawężników oraz nawierzchni betonowej. Łączna powierzchnia parkingu to ponad 800 m2, co pozwala na wygodne zaparkowanie około czterdziestu samochodów.

Więcej…

Zapowiedź

Drukuj PDF

Rozstrzygnięcie konkursu „Życie bez alkoholu”

Drukuj PDF

Za nami XVII edycja konkursu plastycznego „Życie bez alkoholu” organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Prawie dziewięćdziesięciu uczniów z klas szkół podstawowych oraz gimnazjalnych wykonało prace w dowolnej technice malarskiej nawiązujące do tematyki konkursu. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod przewodnictwem Jana Nowaka była pod wrażeniem talentu oraz kreatywności dzieci. Spośród wielu ciekawych prac wyłoniono te najlepsze i przyznano następujące miejsca w trzech kategoriach wiekowych:

Więcej…

Pobiegli ku czci błogosławionego Ojca Strzałkowskiego – XV Memoriał w Zawadzie

Drukuj PDF

Blisko 200 osób pobiegło w dniu wczorajszym, 3 czerwca zawadzkimi ulicami, by uczcić w Memoriale Błogosławionego Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego. Wcześniej, w trakcie mszy św. dziękczynnej świadectwo wygłosiła siostra Berta Hernandez, peruwianka, która była świadkiem porwania polskich franciszkanów przez terrorystów. Na zakończenie wydarzenia odbył się festyn rodzinny.

- Świadectwo o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka przypomina nam, aby działać z prostotą, oddaniem, bez patrzenia na siebie – mówiła siostra Berta Hernandez wyrażając radość z przybycia do Zawady, rodzinnej miejscowości Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego. O. Zbigniew Strzałkowski i o. Michał Tomaszek zostali zamordowani 9 sierpnia 1991 roku w peruwiańskim Pariacoto, przez komunistycznych terrorystów ze Świetlistego Szlaku. Trzy lata temu zakonnicy zostali beatyfikowani.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.