Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Zielone światło dla budowy centrum wsi w Tarnowcu

Drukuj PDF

Gmina Tarnów 27 września podpisała kontrakt dotyczący zakupu ostatniej działki znajdującej się w obszarze nowo wyremontowanego Domu Kultury w Tarnowcu. Oznacza to, że dzięki tej transakcji, teren przylegający do budynku w całości należy już do gminy Tarnów. W związku z tym marzenie mieszkańców o centrum wsi zostanie spełnione, gdyż przedsięwzięcie to umożliwi przystąpienie do opracowywania projektu budowy.

Przypomnijmy, że w 2015 r. gmina Tarnów kupiła działkę o pow. 17 arów od strony drogi wojewódzkiej i ul. Nadbrzeżnej, na której znajduje się dawna kaplica, dzisiaj pełniąca funkcję nowoczesnego Domu Kultury w Tarnowcu. Rok później, korzystając z prawa pierwokupu, gmina Tarnów nabyła prawo użytkowania wieczystego terenu o pow. 26 arów, bezpośrednio przylegającego do działki z kaplicą. Starania o kolejne grunty szczęśliwie dobiegły końca w czwartek, 27 września, gdyż oficjalnie zakończyły wykupywanie obszarów przeznaczonych pod budowę długo wyczekiwanego centrum wsi. Podpisany kontrakt dotyczy działki o pow. 15 arów, mieszczącej się przy ul. Nadbrzeżnej. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla mieszkańców Tarnowca, którzy dopiero byli świadkami otwarcia pięknego Domu Kultury, a już będą mogli wyczekiwać kolejnej bardzo ważnej dla rozwoju miejscowości inwestycji.

Kolorowy Gminny Festiwal Kultury Dziecięcej w Zgłobicach

Drukuj PDF

„Mali Giganci” występowali na scenie w Zgłobicach podczas XI Gminnego Festiwalu Kultury Dziecięcej. W niedzielę, 23 września, dwanaście placówek przedszkolnych wzięło udział w kolorowym, taneczno-muzykalnym święcie przedszkolaków.

Dzieci zaprezentowały swoje liczne talenty – wokalne, taneczne i aktorskie. Każdy występ był wyjątkowy, małe gwiazdy zachwycały nie tylko śpiewanymi piosenkami, tanecznymi choreografiami, lecz także barwnymi, pięknymi strojami. Jury przy ocenie miało więc naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Jednak komisji w składzie: wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Anna Pieczarka, wiceprzewodniczący Rady Gminy Tarnów Eugeniusz Wojtarowicz, Tomasz Smosna – organista parafii w Zgłobicach udało się wyłonić zwycięzców. Pierwsze miejsce przyznano Niepublicznemu Przedszkolu „Słoneczko” w Radlnej, drugie miejsce na podium zajął zaś oddział przedszkolny w Koszycach Małych. Brązowy medal powędrował do Przedszkola Publicznego w Woli Rzędzińskiej. Oprócz zestawów gier przeznaczonych dla przedszkoli każdy mały artysta otrzymał kupon, który wziął udział w losowaniu kolejnych nagród.

Więcej…

Uroczyste otwarcie i poświęcenie Domu Kultury w Tarnowcu

Drukuj PDF

W Tarnowcu, 22 września, miało miejsce uroczyste otwarcie i poświęcenie nowo wyremontowanego Domu Kultury, który mieści się w budynku dawnej kaplicy. Było to ważne wydarzenie dla mieszkańców miejscowości, gdyż zaczęło się spełniać ich marzenie o centrum wsi, w którego samym sercu stoi przepiękny Dom Kultury.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Zaproszenie

Drukuj PDF

Złożony wniosek o dofinansowanie do remontu ul. Szklarniowej w Koszycach Wielkich

Drukuj PDF

Gmina Tarnów złożyła wniosek do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego o dofinansowanie z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016/2020 przebudowy ul. Szklarniowej w Koszycach Wielkich. Wnioskowana kwota dofinansowania wynosi ok. 450 tys. zł przy wkładzie własnym 50%, czyli całkowity planowany koszt inwestycji to ponad 900 tys. zł.

Więcej…

Zapraszamy na spotkanie dotyczące programu CZYSTE POWIETRZE

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Tarnów na spotkanie dotyczące programu CZYSTE POWIETRZE, które odbędzie się 24 września o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze.

Więcej…

Wieniec z Gminy Tarnów najpiękniejszy w Polsce! Zdobył nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na Dożynkach Prezydenckich w Spale!

Drukuj PDF

Wieniec z Gminy Tarnów, z Poręby Radlnej wygrał na Dożynkach Prezydenckich w Spale w konkursie na „Najładniejszy wieniec dożynkowy” o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dyplom grupie wieńcowej wręczyli Prezydent Andrzej Duda z małżonką. Zwycięski wieniec został następnie wręczony Parze Prezydenckiej podczas głównych uroczystości dożynkowych. Gminę Tarnów w trakcie Dożynek Prezydenckich reprezentował wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, zaś Województwo Małopolskie radna Anna Pieczarka.

Więcej…

Uroczyste otwarcie Parafialnego Domu Kultury w Woli Rzędzińskiej

Drukuj PDF

W sobotę, 15 września, w Woli Rzędzińskiej miało miejsce uroczyste otwarcie i poświęcenie Parafialnego Domu Kultury, w którym wzięli udział gospodarze, czyli wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł i ksiądz proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy Stanisław Morańda, Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera, sołtys wsi Mieczysław Nytko oraz radni, dyrektorzy szkół, księża, a także licznie zgromadzeni mieszkańcy.

Więcej…

Pierwsze miejsce na Dożynkach Prezydenckich w Spale!

Drukuj PDF

Wieniec z Gminy Tarnów, z Poręby Radlnej zdobył pierwsze miejsce na Dożynkach Prezydenckich w Spale!!!!!! Zapraszamy jutro na transmisję w TVP1!!!!!! Gratulujemy!!!!!!

Więcej…

„W krainie jaskiń” wycieczka Seniorów do Ojcowa

Drukuj PDF

W czwartek, 13 września, ponad 200 Seniorów wyruszyło na wycieczkę do Ojcowa, by znaleźć się „W krainie jaskiń”. Ogromne wrażenie zrobił na zwiedzających zamek w Pieskowej Skale oraz roztaczający się wokół niego widok. O historii i przeznaczeniu budowli w poszczególnych wiekach, położonej w Dolinie Prądnika, na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego, opowiadali wycieczkowiczom przewodnicy.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.