Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Tańsze bilety dla mieszkańców, bezpłatnie dla gminnych szkół – Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza

Drukuj PDF

Od dnia dzisiejszego czynne jest, po przeprowadzonym remoncie, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej, gdzie korzystać można z basenu, a także dodatkowych urządzeń, w tym sauny.  By zachęcić mieszkańców do rekreacji na wodnych atrakcjach, wstęp przez najbliższy tydzień, do 1 grudnia jest bezpłatny.

Więcej…

Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza już od najbliższego piątku

Drukuj PDF

Już od najbliższego piątku 24 listopada, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza wszystkich miłośników pływania po przerwie. Zakończył się właśnie remont obiektu, który objął niezbędne prace naprawcze basenu, malowanie ścian, modernizację wentylacji, a także zakup nowego wyposażenia. Co więcej, przez pierwszy tydzień, do dnia 1 grudnia, korzystanie z basenu będzie bezpłatne. Przypomnijmy, że od sierpnia administratorem obiektu jest Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Więcej…

Stypendia Michaela Leiera na kolejny rok przyznane

Drukuj PDF

Dziesięciu uczniów gminnych szkół otrzymało na bieżący rok szkolny stypendium językowe im. Michaela Leiera, Honorowego Obywatela Gminy Tarnów, właściciela firmy LEIER Polska S.A.   Stypendium obejmuje bezpłatny kurs języka niemieckiego, który zakończy się wyjazdem na obóz językowy.

Przypomnijmy, iż Michael Leier zobowiązał się przekazywać gminie Tarnów co roku kwotę 5 tysięcy Euro na stypendia językowe dla najzdolniejszej młodzieży. Pierwsi, ubiegłoroczni stypendyści zakończyli kurs lipcowym wyjazdem na obóz językowy. – Dzięki stypendium dużo lepiej mówię po niemiecku, nie mam problemu z rozmową. Od wyjazdu na obóz z jeszcze większym zapałem uczę się języka – mówi Julia Zając z Tarnowca, ubiegłoroczna styendystka.

Więcej…

Gmina świętowała Narodowy Dzień Niepodległości z Krzysztofem Krawczykiem

Drukuj PDF

Msza św. w intencji Ojczyzny, biało – czerwone barwy, wspólny śpiew pieśni patriotycznych, poczęstunek węgierskim gulaszem i żołnierską grochówką, koncert jazzowy oraz niezwykły koncert legendy polskiej sceny muzycznej – Krzysztofa Krawczyka. Tak gmina Tarnów świętowała Narodowy Dzień Niepodległości, 11 listopada w hali widowiskowo – sportowej w Koszycach Wielkich.

Więcej…

Obchody 11 listopada w Błoniu

Drukuj PDF

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, 11 listopada w Błoniu, pod pomnikiem poległych  na cmentarzu wojennym z okresu I wojny światowej odbyły się miejscowe obchody Narodowego Święta Niepodległości. 99 rocznicę odzyskania niepodległości świętowali mieszkańcy Błonia i przedstawiciele samorządu, w tym wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, zastępca wójta Sławomir Wojtasik, radny Stanisław Sarad, sołtys Błonia Antoni Batko wraz z Radą Sołecką i społeczność Niepublicznego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego na czele z dyrektor Barbarą Kałdan – Molczyk. Uroczystość rozpoczęła Msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie dzieci z miejscowej szkoły przedstawiły patriotyczny montaż słowno – muzyczny. Uroczystość zakończyło złożenie wieńców, kwiatów i zniczy pod pomnikiem poległych.

Więcej…

Konkurs fotograficzny „Miejsca Sakralne Gminy Tarnów” rozstrzygnięty

Drukuj PDF

Michał Imiołek z Koszyc Wielkich zdjęciem „Chwila zadumy” zwyciężył w gminnym konkursie „Miejsca Sakralne Gminy Tarnów”, zorganizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.  Do konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt zdjęć, wykonanych przez amatorów fotografii – mieszkańców naszej gminy. Jak wskazuje tytuł konkursu, prace przedstawiały miejsca sakralne z terenu naszej gminy w tym kościoły, kapliczki i krzyże przydrożne, cmentarze – w większości w jesiennych pejzażach.

Komisja konkursowa, w skład której weszli wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, fotograf i grafik Piotr Góryjowski oraz fotograf Łukasz Kieroński, wyłoniła zwycięzców. Wręczenie zwycięzcom nagród i dyplomów miało miejsce podczas gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się 11 listopada w Koszycach Wielkich. W tym dniu uczestnicy mieli również okazję podziwiać wystawę nagrodzonych w konkursie fotografii.

Więcej…

OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 8/2017

Drukuj PDF

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie – Zielony Pierścień Tarnowa działające na terenie gmin: Lisia Góra, Skrzyszów, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Żabno, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu:

- rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, przez: podejmowanie działalności gospodarczej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

TREŚĆ OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 7/2017

Drukuj PDF

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie – Zielony Pierścień Tarnowa działające na terenie gmin: Lisia Góra, Skrzyszów, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Żabno, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu:

- rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

TREŚĆ OGŁOSZENIA

Zaproszenie

Drukuj PDF

Ładowanie nagrania ...

Uczniowie naszych szkół zrobili biało – czerwone kotyliony na uroczystość 11 listopada

Drukuj PDF

Uczniowie wszystkich szkół z terenu gminy Tarnów przygotowali biało – czerwone kotyliony na obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu jutrzejszym w Koszycach Wielkich. Kotyliony przypinane będą wszystkim uczestnikom uroczystości. Z prośbą do dzieci o wykonanie biało – czerwonych kotylionów zwrócił się wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł - Wspólne wykonywanie kotylionów jest niezwykłą formą lekcji patriotyzmu, uczącej szacunku do naszych barw narodowych, a także włączeniem się w organizację gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Dziękuję wszystkim szkołom za wykonanie przepięknych kotylionów – mówi.

Więcej…

„Luxtorpeda” zwycięża w Gminnej Lidze Orlikowej

Drukuj PDF

Drużyna „Luxtorpeda” ze Zgłobic zwyciężyła Gminną Ligę Orlikową w piłkę nożną, wygrywając Puchar Wójta Gminy Tarnów. W trwających od września rozgrywki Gminnej Ligi Orlikowej udział wzięło dziewięć amatorskich drużyn z terenu gminy Tarnów. Piłkarskie pojedynki toczyły się na boisku „Orlik” w Tarnowcu. Drużyny rozegrały między sobą 9 kolejek spotkań systemem „każdy z każdym”. O końcowej klasyfikacji zdecydowały dopiero ostatnie mecze, co świadczy o wyrównanym poziomie rozgrywek. Puchar, dyplomy i upominki wręczyli zwycięskim drużynom po zakończeniu ostatniej kolejki wójt Grzegorz Kozioł oraz dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Anna Pieczarka.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.