Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Zaproszenie

Drukuj PDF

Tarnowskie Wodociągi - informacja

Drukuj PDF

Tarnowskie Wodociągi informują, iż w związku z  wykonywaniem  prac awaryjnych  i rozbudową sieci wodociągowej w dniu 11.09.2017 r (poniedziałek) w godzinach od 8.00 do 15.00  będzie przerwa w dostawie wody w miejscowości Wola Rzędzińska od budynku nr 211  do końca miejscowości i cała Jodłówka-Wałki

Remiza OSP w Jodłówce – Wałkach wyremontowana za fundusze z „Małopolskich Remiz”

Drukuj PDF

 

Remiza OSP w Jodłówce – Wałkach została wyremontowana. Gmina Tarnów pozyskała na ten cel dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach tegorocznej edycji konkursu „Małopolskie Remizy”. W remizie wyremontowano garaż, wymieniono posadzkę, instalację elektryczną, a także zakupiono wyposażenie w postaci szafek ubraniowych. Kwota pozyskanej dotacji to ponad 35 tysięcy złotych, pozostałe środki niezbędne do wykonania remontu pochodzą z budżetu gminy Tarnów.

Więcej…

Pierwsza siłownia „pod chmurką” w gminie Tarnów już działa

Drukuj PDF

Mieszkańcy mogą już korzystać z pierwszej siłowni plenerowej w gminie Tarnów, która powstała na terenie obok Szkoły Podstawowej Nr 2 w Woli Rzędzińskiej. Sprzęt zakupił miejscowy Klub Sportowy „Relax”. Miejsce przyjazne amatorom ćwiczeń „pod chmurką” zostało wyposażone w urządzenia jak: atlas, orbitrek, steper czy biegacz. - Dziękujemy Klubowi Sportowemu „Relax”  na czele z Prezes Ewą Buczyńską za zakup sprzętu, dzięki czemu udostępniliśmy mieszkańcom pierwszą w naszej gminie siłownię w plenerze. Mamy nadzieję, że zachęci to mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i stanie się miejscem spotkań – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł i jak zapowiada, już wkrótce podobne siłownie „pod chmurką” pojawią się w kolejnych miejscowościach gminy Tarnów.

Więcej…

Konkurs fotograficzny „Miejsca Sakralne Gminy Tarnów”. Czekamy na Twoje zdjęcia!

Drukuj PDF

Lubisz robić zdjęcia, chwytać piękne chwile, fotografia jest Twoją pasją? Zrobiłeś niezwykłe zdjęcie kościoła, kapliczki, cmentarza wojennego, przydrożnego krzyża czy innego obiektu sakralnego z terenu gminy Tarnów?

To zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zamieszkałych na terenie gminy Tarnów, bez względu na wiek, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Zdjęcia do konkursu prosimy przesyłać do dnia 31 października na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wraz z wypełnioną kartą zgłoszeń.

Na autorów najpiękniejszych fotografii  czekają nagrody - m.in. aparat fotograficzny i tablety. Poniżej zamieszczamy Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeń.

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZEŃ

Rok Szkolny 2017 / 2018 w gminie Tarnów rozpoczęty

Drukuj PDF

W Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych uczniowie szkół z gminy Tarnów, rodzice, dyrektorzy szkół, nauczyciele, przedstawiciele samorządu oraz zaproszeni goście uczestniczyli w inauguracji roku szkolnego 2017/2018 w Gminie Tarnów.

W tym roku, zgodnie z ministerialnym rozporządzeniem rok szkolny rozpoczął się w poniedziałek, 4 września. Na uroczyste, gminne rozpoczęcie roku szkolnego przybyli uczniowie, dyrektorzy szkół i pracownicy oświaty, poczty sztandarowe z gminnych szkół, a także przedstawiciele samorządu i goście, wśród których znaleźli się m.in. dyrektor tarnowskiej Delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski, radna wojewódzka Anna Pieczarka, radna powiatowa Krystyna Dudoń, radni gminy Tarnów: Wiesława Mitera, Jan Nowak, Eugeniusz Wojtarowicz, Marek Cichy, Zbigniew Partyński, Marek Cichy, wójt Grzegorz Kozioł, zastępca wójta Sławomir Wojtasik, Dyrektor Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów Adam Ryba.

Więcej…

Zielony Pierścień Tarnowa - wycofanie naborów

Drukuj PDF

Zielony Pierścień Tarnowa informuje, iż zaplanowane na czas  od 8 do 29 września br. Nabory:

• nr 5 w zakresie budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej oraz

• nr 6 w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, przez: podejmowanie działalności gospodarczej

zostają wycofane do czasu dostosowania Procedury oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW 2014-2020 realizowanych przez podmioty inne niż LGD (operacje indywidualne) do znowelizowanej  Ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowych w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz niektórych innych ustaw.

O nowym terminie naborów poinformujemy w najszybszym możliwym czasie.

Informacja - VI Gminne Miodobranie

Drukuj PDF

 

Informujemy, że z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, VI Gminne Miodobranie, które miało odbyć się w dniu dzisiejszym w Woli Rzędzińskiej, zostaje odwołane.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Drukuj PDF


Informujemy,
iż Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
odbędzie się w najbliższy poniedziałek,
4 września o godz. 11.00 w Centrum Kultury i Sportu
w Koszycach Małych.

Basen w Woli Rzędzińskiej otwarty od października

Drukuj PDF

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów informuje, że basen w Woli Rzędzińskiej do końca września będzie nieczynny z powodu remontu. Wszystkich amatorów pływania, zarówno grupy jak i osoby indywidualne, zapraszamy do korzystania z odnowionych wnętrz basenu początkiem października.

Wszelkich informacji udziela Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów pod numerem telefonu 14-688-01-37.

Będzie nowe ogrodzenie szkoły w Koszycach Wielkich

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich wkrótce zyska nowe ogrodzenie. Przetarg na realizację inwestycji został już rozstrzygnięty. Zakres robót obejmie rozbiórkę istniejącego i budowę nowoczesnego ogrodzenia z gabionów wypełnionych kamieniem. Ogrodzenie będzie posiadało bramy przesuwne.

- Zdecydowaliśmy się na niestandardowe rozwiązanie – budowę ogrodzenia z gabionów. Są one bardzo trwałe, według ekspertów ogrodzenia gabionowe swoją trwałością przewyższają nawet te wykonane z betonu. Wyróżnia je odporność na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych – informuje zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik.

Fundusze na inwestycję pochodzą ze środków budżetowych gminy Tarnów. Ogrodzenie będzie gotowe jeszcze w tym roku.

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.