Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Urząd Gminy Tarnów

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Drukuj

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci.

Dom Ludowy urządzony został w klasycznym stylu, z możliwością wszechstronnej aranżacji, i z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto zechce zorganizować w nim swoje wesele, komunię,  chrzciny, jubileusz czy każde inne przyjęcie okolicznościowe.  Dom Ludowy w Radlnej to również idealne miejsce na zorganizowanie konferencji czy spotkania biznesowego.

Więcej…

Wakacyjny numer „Nowin Tarnowskiej Gminy” już trafia do wszystkich mieszkańców

Drukuj

Najnowszy, wakacyjny numer kwartalnika wydawanego przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów trafia właśnie do wszystkich domostw. Wydanie zachęca do lektury fotogalerią z terenu gminy Tarnów. A już od drugiej strony czytelnicy znajdą mnóstwo interesujących informacji z naszego gminnego podwórka.

Wiele miejsca w numerze poświęcono naszym najmłodszym mieszkańcom. Polecamy wywiad z najlepszymi uczniami naszej gminy, jak i fotogalerię z wręczenia stypendiów wybitnym w danych dziedzinach uczniom. A skoro mowa o najmłodszych, nie sposób było nie wspomnieć o dwóch nowych przedszkolach na terenie naszej gminy, które już od września zaproszą w swoje progi podopiecznych. A także o programie „Dobry Start”.

Więcej…

Dodatkowe udostępnienie do publicznego wglądu MPZP

Drukuj

Wójt Gminy Tarnów informuje o dodatkowym udostępnieniu do publicznego wglądu  miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego :

1. Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części miejscowości Nowodworze (plan dotyczy obszaru obejmującego działki nr od 160/1 do 271/4), będzie dodatkowo udostępniony do publicznego wglądu w dniu 8 października (poniedziałek) br. od godziny 15.00 do 17.00 w Budynku komunalnym w Nowodworzu.

Więcej…

Stypendium językowe im. Michaela Leiera zostało przyznane kolejnym uczniom z terenu gminy Tarnów

Drukuj

Już po raz trzeci dziesięcioro najbardziej uzdolnionych językowo uczniów zostało nagrodzonych stypendium językowym im. Michaela Leiera, Honorowego Obywatela Gminy Tarnów, właściciela firmy LEIER Polska S.A. Stypendium, przyznawane od 2016 r. uczniom gminnych szkół podstawowych, obejmuje nie tylko kurs języka niemieckiego, lecz także wyjazd na wakacyjny obóz językowy. Michael Leier także na ten rok szkolny przekazał kwotę 5 tysięcy Euro na stypendia językowe.

Więcej…

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Drukuj

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.