Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Mistrzowie ortografii

Dnia 26 kwietnia, w Zespole Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie klas I -III napisali dyktando, które pozwoliło wyłonić gminnych mistrzów ortografii. Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z językowymi pułapkami. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce zajęła Amelia Kaczmarczyk z Zespołu Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich

II miejsce zajęła Aleksandra Ciępka z Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu

III miejsce zajął Jakub Wlazło z Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu.

Zdobywcy miejsc I -III otrzymali dyplomy i nagrody przygotowane przez współorganizatora konkursu, Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów. Natomiast wszyscy uczniowie  odebrali dyplomy uczestnictwa w konkursie, a nauczyciele podziękowania za trud włożony w ich przygotowanie.

Laureaci konkursu zakwalifikowali się do Międzypowiatowego Konkursu Poprawnej Pisowni, który odbędzie się 24 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.