Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Festyn „z dobrym smakiem” w Jodłówce – Wałkach

Degustacje smacznego, regionalnego jedzenia, występy i wieczór taneczny z muzyką na żywo, to tylko niektóre z atrakcji, czekające na wszystkich, którzy postanowili spędzić niedzielny wieczór, 25 czerwca, Jodłówce – Wałkach. Już od godzin popołudniowych najmłodsi mogli skorzystać z atrakcji w postaci dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Na scenie zaś swoje wokalne, taneczne i aktorskie umiejętności zaprezentowały dzieci z miejscowej Szkoły Podstawowej, prezentując piękne przedstawienie „Kopciuszek inaczej”, a także witając lato koncertem tematycznych piosenek.

W trakcie festynu organizatorzy zaprosili mieszkańców na Festiwal Dobrego Smaku – czyli darmowe degustacje potraw lokalnych, gdzie w menu znalazły się: domowe pierożki, kiełbaski czy bigos z grzybami. Wydarzenie było też okazją do zaczerpnięcia nuty węgierskiej kultury, dzięki wizycie uczniów z partnerskiej dla gminy Tarnów miejscowości Jászalsószentgyörgy.

Tradycyjnie już nie zabrakło loterii fantowej. Wieczorową porą do tańca przygrywał zespół FENIKS.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.