Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim Małopolski na projekty z gminy Tarnów

Chcesz zdecydować na co Województwo Małopolskie ma wydać 8 mln zł? Budżet Obywatelski pozwala mieszkańcom decydować o tym na co wydać pieniądze. Wystartowało głosowanie w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Mieszkańcy mogą wybierać zadania, które mają być zrealizowane.  Budżet Obywatelski to w sumie 8 mln zł, z czego 2 miliony złotych przeznaczone jest na Subregion Tarnowski, i sami możemy zdecydować, na co zostaną przeznaczone.

Prosimy o głosowanie na projekty:

- Nasadzenie krzewów w pasie drogi nr 977 i urządzenie skarpy w miejscowości Poręba Radlna (w pobliżu kościoła)

- Gmina Tarnów w formie (w ramach zadania na terenie całej gminy Tarnów w 2018 roku zorganizowane zostaną bezpłatne dla mieszkańców zajęcia sportowe m.in. aerobicu, jogi i zumby)

Głosowanie trwa do 13 października. Jeśli masz ukończone 16 lat, zagłosuj już dziś na jeden z powyższych projektów na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl. W najbliższych dniach w Państwa domach pojawią się również pracownicy Urzędu Gminy Tarnów, z prośbą o wypełnienie karty do głosowania. Oddać można tylko 1 głos na jeden projekt.

Przypomnijmy, że dzięki Państwa głosowaniu w ubiegłym roku, w Tarnowcu powstaje już chodnik przy drodze wojewódzkiej, na terenie gminy działał również Uniwersytet integracji międzypokoleniowej.

- Sprawmy, by pieniądze z Budżetu Obywatelskiego Małopolski trafiły do Gminy Tarnów. Zachęcam do głosowania. Weźmy sprawy w swoje ręce - mówi Anna Pieczarka, radna Województwa Małopolskiego.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.