Tańsze bilety dla mieszkańców, bezpłatnie dla gminnych szkół – Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza

Od dnia dzisiejszego czynne jest, po przeprowadzonym remoncie, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej, gdzie korzystać można z basenu, a także dodatkowych urządzeń, w tym sauny.  By zachęcić mieszkańców do rekreacji na wodnych atrakcjach, wstęp przez najbliższy tydzień, do 1 grudnia jest bezpłatny.

W porównaniu do podobnych obiektów, nowy cennik również jest wyjątkowo przyjazny. Godzinny pobyt to koszt 8 złotych za bilet normalny, zaś 6 złotych za ulgowy dla dzieci i młodzieży do 19 lat, studentów do 26 lat oraz emerytów. Dodatkowo, dla mieszkańców gminy Tarnów przewidziano tańsze bilety - 7 zł za normalny i 5 zł za ulgowy.

Z Centrum Rekreacji Wodnej za darmo będą mogły korzystać grupy zorganizowane ze szkół z terenu gminy Tarnów. W chwili obecnej trwa zbieranie zapisów. Dla grup szkolnych spoza terenu gminy Tarnów przewidziano natomiast stawkę 4 zł za godzinę.

-Od dziś, codziennie w godzinach 9.00 – 21.00 zapraszamy serdecznie do korzystania z Centrum Rekreacji Wodnej. Ceny biletów są wyjątkowo atrakcyjne, ze szczególnym uwzględnieniem zniżek dla mieszkańców naszej gminy – informuje Anna Pieczarka, dyrektor administrującego obiekt gminnego Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.