Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Świąteczne wydanie „Nowin Tarnowskiej Gminy” trafiło już do mieszkańców

W ostatnich przed świętami dniach, do wszystkich domostw na terenie gminy Tarnów trafiło nowe, świąteczne wydanie naszego samorządowego kwartalnika „Nowiny Tarnowskiej Gminy”. Numer otwiera wywiad z wójtem gminy Tarnów Grzegorzem Koziołem, w którym włodarz gminy podsumowuje mijający rok. W bieżącym wydaniu poruszamy szereg ważnych dla gminy spraw bieżących jak zimowe utrzymanie dróg czy zmniejszenie stawek podatku od środków transportu. Czytelnicy mają okazję obejrzeć fotorelację z wizyty Świętego Mikołaja w gminnych przedszkolach, a także przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych z terenu naszej gminy w mijającym kwartale. Oprócz tego piszemy o dofinansowaniach dla naszej gminy jakie udało się uzyskać dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim czy rządowej pomocy dla gminnych OSP. Wydanie kończy jak zawsze felieton ks. Tadeusza Wolaka oraz przepis na pyszny, świąteczny miodownik.

Wraz z bieżącym wydaniem, czytelnicy otrzymali również upominek pod choinkę – serwetki.

W imieniu Redakcji „Nowin Tarnowskiej Gminy” życzymy miłej lektury oraz Wesołych Świąt!

PLIK DO POBRANIA

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.