Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Mikołaj z Gminy Tarnów dotarł na Ukrainę

Tradycyjnie, w pierwszych dniach grudnia Święty Mikołaj z gminy Tarnów zawitał z prezentami do Polaków mieszkających na Ukrainie. Jak co roku, paczki mikołajkowe przygotowano dzięki zbiórce zorganizowanej w ramach akcji „Z Mikołajem na Ukrainę”, którą współorganizowały szkoły z terenu gminy, Samorząd Gminy Tarnów, VII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich. Na terenie gminy Tarnów zbiórkę koordynował dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich, Mariusz Parcianko. Święty Mikołaj, w rolę którego wcielił się Lucjan Olszówka z Jodłówki - Wałek dotarł do miejscowości Pnikut, Czyszki i Strzelczyska, zamieszkałych przez Polaków.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.