Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Gmina zakupiła alkomat dla policji

Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, działania prewencyjne służące ochronie mieszkańców czy praca dzielnicowych. Między innymi takie tematy zostały poruszone na spotkaniu wójta gminy Tarnów Grzegorza Kozioła z przedstawicielami tarnowskiej policji Komisariatu Tarnów - Zachód: Komendantem Robertem Michałkiem, Kierownikiem Referatu Prewencji aspirantem Piotrem Karpałą oraz aspirantem Dominikiem Rzepeckim. W spotkaniu udział wzięła również kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Maria Srebro.

W trakcie spotkania policjantom został przekazany alkomat zakupiony przez Gminę Tarnów. Przekazany policji alkomat, to urządzenia typu alco-blow służące do szybkiej, bezkontaktowej kontroli trzeźwości. Urządzenie zostało zakupione ze środków przewidzianych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Przypomnijmy, że Samorząd Gminy Tarnów już kolejny rok wspiera tarnowskich mundurowych. W ubiegłych latach dofinansował m.in. zakup nowych samochodów, urządzeń do wykrywania narkotyków  czy sprzętu komputerowego. Jeszcze w tym roku z gminnej kasy zostaną przeznaczone fundusze na remont komisariatu policji.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.