Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Gmina Tarnów na ferie zimowe – bezpłatny basen, Domy Ludowe i hale sportowe zapraszają!

Rozpoczęły się wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie zimowe, które potrwają do 26 lutego. W tym czasie wolnym od nauki, zapraszamy wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy do aktywnego spędzania wolnego czasu na basenie, halach sportowych i w Domach Ludowych.

Przez cały okres ferii, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00 zapraszamy wszystkich uczniów z terenu gminy Tarnów do bezpłatnego korzystania z Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej. A w nim basen, sauna i siłownia.

W swoje progi zapraszają również hale sportowe w Koszycach Wielkich i w Koszycach Małych. Są jeszcze wolne terminy dla grup chętnych zagrać w nogę, kosza czy siatkę.

Do dyspozycji mieszkańców są również Domy Ludowe w Błoniu, Nowodworzu oraz Zbylitowskiej Górze. Dom Ludowy w Zbylitowskiej Górze czynny jest we wtorki, środy oraz piątki, natomiast Domy Ludowe w  Błoniu i Nowodworzu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. W Błoniu i Nowodworzu działają kafejki internetowe. Do wszystkich zaś Domów Ludowych zapraszamy grupy, które wyrażają chęć zorganizowania dla nich zajęć. Zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów jak i inicjatyw.

Przypominamy również o siłowniach, które działają w większości gminnych miejscowości, a korzystanie z których jest zawsze bezpłatne.

Wszystkim uczniom z terenu gminy Tarnów życzymy dużo odpoczynku w trakcie ferii zimowych!

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.