Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Narciarze powalczą o Puchar Wójta Gminy Tarnów

Już jutro ponad stu młodych narciarzy z terenu naszej gminy powalczy o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Areną sportowych zmagań będzie stok w Krynicy – Słotwinach. Amatorzy białego szaleństwa – uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych - powalczą w kategorii narciarstwo alpejskie. Na zwycięzców czekają pamiątkowe puchary i medale. – W bieżącym roku spotkaliśmy się z wyjątkowo dużym zainteresowaniem, o czym świadczą chociażby listy rezerwowe. Myślimy, że poziom będzie więc wyjątkowo wysoki i wyrównany – zapowiada gminny koordynator ds. sportu Eugeniusz Wojtarowicz.

Każdemu z zawodników życzymy powodzenia oraz wielu pozytywnych, sportowych emocji.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.