Zawody narciarskie o Puchar Wójta Gminy Tarnów rozstrzygnięte

W środę, 7 marca w Stacji Narciarskiej „Słotwiny” w Krynicy odbył się wyjazd na narty połączony z zawodami w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Na jego starcie stanęło ponad 100 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Tarnów, którzy już od godzin porannych rozgrzewali się w trakcie treningu na stoku narciarskim, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego.

Właściwa rywalizacja, która odbyła się w narciarstwie alpejskim - slalomie gigancie, wzbudziła spore emocje. Zjeżdżano na specjalnie przygotowanej na tę okazję trasie, usytuowanej tuż obok stoku. Zawodnicy konkurowali w dwóch kategoriach – zjeździe na nartach i snowboardzie. W czasie zawodów nad bezpieczeństwem zawodników czuwał ratownik medyczny Pan Krzysztof Krzemień. Zwycięzców pamiątkowymi medalami oraz pucharami udekorował wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Po sportowych emocjach, zawodnicy w pełni wykorzystali dobre warunki narciarskie, szosując  na stoku „Słotwiny”.

Wyjazd na zawody narciarskie zorganizowało gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Zwycięzcy Zawodów Narciarskich o Puchar Wójta Gminy Tarnów:

Kategoria narty:

Dziewczęta: