Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Zawody narciarskie o Puchar Wójta Gminy Tarnów rozstrzygnięte

W środę, 7 marca w Stacji Narciarskiej „Słotwiny” w Krynicy odbył się wyjazd na narty połączony z zawodami w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Na jego starcie stanęło ponad 100 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Tarnów, którzy już od godzin porannych rozgrzewali się w trakcie treningu na stoku narciarskim, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego.

Właściwa rywalizacja, która odbyła się w narciarstwie alpejskim - slalomie gigancie, wzbudziła spore emocje. Zjeżdżano na specjalnie przygotowanej na tę okazję trasie, usytuowanej tuż obok stoku. Zawodnicy konkurowali w dwóch kategoriach – zjeździe na nartach i snowboardzie. W czasie zawodów nad bezpieczeństwem zawodników czuwał ratownik medyczny Pan Krzysztof Krzemień. Zwycięzców pamiątkowymi medalami oraz pucharami udekorował wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Po sportowych emocjach, zawodnicy w pełni wykorzystali dobre warunki narciarskie, szosując  na stoku „Słotwiny”.

Wyjazd na zawody narciarskie zorganizowało gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Zwycięzcy Zawodów Narciarskich o Puchar Wójta Gminy Tarnów:

Kategoria narty:

Dziewczęta:

 1. Natalia Malik – Szkoła Wola Rzędzińska
 2. Aleksandra Sitko – Szkoła Tarnowiec
 3. Magdalena Klich – Szkoła Zbylitowska Góra

Chłopcy:

 1. Dominik Chmura – Szkoła Tarnowiec
 2. Piotr Klich – Szkoła Zbylitowska Góra
 3. Szymon Połeć – Szkoła Tarnowiec

Kategoria Snowboard:

Dziewczęta:

 1. Katarzyna Drelicharz – Szkoła Zawada
 2. Kinga Bałła – Szkoła Zawada
 3. Wiktoria Oślizło – Szkoła Zawada

Chłopcy:

 1. Patryk Setlak – Szkoła Koszyce Wielkie
 2. Krystian Kozioł – Szkoła Tarnowiec
 3. Krystian Reczek – Szkoła Zbylitowska Góra

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.