Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Nowe wydanie „Nowin Tarnowskiej Gminy” z prezentami

Ukazał się nowy, drugi w tym roku numer gminnego kwartalnika „Nowiny Tarnowskiej Gminy”. Czytelnicy mogą w nim znaleźć wiele interesujących informacji o tym, co w ostatnim czasie działo się lub aktualnie dzieje w naszej gminie. Jako, że gazeta dociera do mieszkańców w przedświątecznych dniach, do wydania dołączono prezent – rękawice kuchenne, uszyte przez pracowników gminnych. Mamy nadzieję, że sprawdzą się podczas świątecznych wypieków – również tych na podstawie przepisów gminnych gospodyń, zamieszczonych w numerze. Tym razem panie z Niepublicznego Przedszkola w Koszycach Małych zdradzają swoje tajne receptury na żurek wielkanocny i świąteczną babkę cytrynową na kisielu.

A wydanie rozpoczynamy od „naszych spraw”, czyli zarówno informacjach o podatkach, miejscowych planach zagospodarowania jak i okręgach wyborczych, na które została podzielona nasza gmina na jesienne wybory samorządowe.

Sporo miejsca poświęcamy zebraniom wiejskim, które w ostatnim czasie odbyły się we wszystkich miejscowościach naszej gminy. Czytelnicy mogą również zapoznać się z najważniejszymi inwestycjami, które w bieżącym roku będą realizowane we wszystkich sołectwach, dowiedzieć się na jaką pomoc można liczyć z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, a także poznać sylwetki kolejnych stypendystów.

W numerze znaleźć można również zaproszenie na tegoroczne wydarzenia kulturalne w naszej gminie. To, kiedy zagra LADY PANK, KOMBII czy zespół disco – polo BOYS, dowiedzieć się możemy z kalendarza dołączonego do wydania.

Życzymy przyjemnej lektury!

DO POBRANIA

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.