Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Kolejne krzewy ozdabiają gminę Tarnów

Wiosna na dobre zawitała do gminy Tarnów. Nasze miejscowości mienią się barwnymi kwiatami i zielenieją drzewami oraz krzewami. Jednak pracownicy gminy Tarnów wraz z Centrum Kultury i Bibliotek zadbali o to, by jeszcze bardziej upiększyć naszą małą Ojczyznę.

Kolejne nasadzenia miały miejsce przy drodze powiatowej, będące kontynuacją akcji późnojesiennej. Piękna, nowa skarpa powstała przy stadionie LKS Victoria w Koszycach Małych. Wypełniły ją irgi, kwieciste tawuły, nasycone czerwienią berberysy i leśne kosodrzewiny. Teraz musimy trzymać kciuki, by mimo upalnej pogody, krzewy chciały ozdabiać naszą gminę.

Warto podkreślić, że jedyne poniesione koszty całego przedsięwzięcia to zakup sadzonek, gdyż zarówno projekt, jak i robocizna zostały wykonane przez pracowników Urzędu Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek. Dzięki temu nasze miejscowości są coraz bardziej malownicze, co sprzyja rodzinnym niedzielnym spacerom.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.