Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

„Beskidzkim szlakiem cerkwi” Wycieczka do Wysowej-Zdroju

„Beskidzkim szlakiem cerkwi” podążali seniorzy podczas wycieczki do Wysowej-Zdroju zorganizowanej przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów z okazji nadchodzącego Dnia Matki i Ojca. Piękna, choć później deszczowa, pogoda, górskie krajobrazy oraz wspaniała atmosfera sprawiły, że ten jednodniowy wyjazd stanie się długo zapamiętaną przygodą.

Ponad 200 seniorów wzięło udział w zwiedzaniu okolicznych atrakcji turystycznych, w których prym wiodły zabytkowe cerkwie i kościoły. Trasa prowadziła więc przez relikty przeszłości, wojenne cmentarze, Park Zdrojowy i Pijalnię Wód Mineralnych w Wysowej-Zdroju. Ostatnim etapem podróży była Stadnina Koni Huculskich w Regietowie, gdzie seniorzy mieli czas wolny dla siebie, który upłynął na wspólnych śpiewach i tańcach.

Wyjazdy, w których uczestniczą najstarsi mieszkańcy naszej gminy, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, co mobilizuje do planowania kolejnych wycieczek. Od strony organizacyjnej Centrum Kultury i Bibliotek pokryło koszty dojazdu, pozostałe już sami seniorzy.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.