Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Gminny Dzień Dziecka połączony z targami urody dla mam

Dzień Dziecka w gminie Tarnów trwał cały tydzień, najmłodsi mieszkańcy regionu mogli do woli przebierać w propozycjach. Jednak, jak wiadomo, międzynarodowa data tego święta to 1 czerwca i właśnie wtedy odbył się główny piknik w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszycach Wielkich połączony z targami urody pod hasłem „Mama jest najpiękniejsza” z okazji Dnia Matki. Warto podkreślić, że wydarzenie to skupiło całe rodziny, rodzice wraz ze swoimi pociechami licznie przybywali na teren hali. Tak wielu uśmiechniętych i zadowolonych twarzy dawno nie zgromadziło się w jednym miejscu.

Było kolorowo, bajecznie, radośnie i pysznie, gdyż na dzieciaki czekała moc atrakcji. Przywitały ich kolorowe baloniki oraz dźwięki dyskotekowej muzyki. Każdy z uczestników otrzymał darmowe karnety na przejażdżkę na konikach huculskich, eurobungee oraz popcorn i uwielbianą watę cukrową. Jednak to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Kiedy jedni wirowali na parkiecie w trakcie  bajkowej dyskoteki, inni korzystali z dmuchanych zjeżdżalni, czy próbowali swoich sił w mundialowym turnieju piłkarzyków. Pamiątkowe przebierane zdjęcia w fotobudce czekały nie tylko na dzieciaki, lecz także na ich rodziców, podobnie jak usługi fryzjerskie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wszystkich zgromadzonych. Podczas gdy dzieci brały udział w konkursach i zabawach z nagrodami prowadzonych przez dziennikarza radiowego Pawła Mleczko, mamy mogły zrelaksować się na masażu, poczuć się naprawdę wyjątkowo w trakcie makijażu wykonywanego przez profesjonalistkę oraz skorzystać z porad trenera personalnego. Aby w pełni spożytkować listę zorganizowanych rozrywek, dzieci posiliły się ulubionymi frytkami z nuggetsami oraz owocowym kompotem, którymi częstował Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Koszycach Wielkich Mariuszem Parcianko, na deser zaś przekąsiły domowe ciasto z truskawkami. Oprócz wygranych upominków na każdego dzieciaka czekał specjalny prezent z okazji Dnia Dziecka – przydatny gadżet na wakacyjne wycieczki.

– Jest mi niezmiernie miło, że Gminny Dzień Dziecka już od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem całych rodzin, że chcą one spędzać to wyjątkowe święto właśnie u nas. Ważne jest także to, że cały czas do Koszyc Wielkich przybywają kolejni rodzice z dziećmi, którzy wracają do domów uśmiechnięci i zadowoleni ze wspólnie spędzonego dnia w gronie najbliższych – mówi Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Anna Pieczarka.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.