Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Rozstrzygnięcie konkursu „Życie bez alkoholu”

Za nami XVII edycja konkursu plastycznego „Życie bez alkoholu” organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Prawie dziewięćdziesięciu uczniów z klas szkół podstawowych oraz gimnazjalnych wykonało prace w dowolnej technice malarskiej nawiązujące do tematyki konkursu. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod przewodnictwem Jana Nowaka była pod wrażeniem talentu oraz kreatywności dzieci. Spośród wielu ciekawych prac wyłoniono te najlepsze i przyznano następujące miejsca w trzech kategoriach wiekowych:

Klasy I–III

I miejsce – Monika Budek ze Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zbylitowskiej Górze

II miejsce – Julia Ostrowska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Błoniu

III miejsce – Arkadiusz Zaucha ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

Klasy IV–VI

I miejsce – Dawid Makowski ze Szkoły Podstawowej im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu

II miejsce – Gabriela Kaczor z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łękawce

III miejsce – Weronika Potępa z Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach

Klasy VII oraz gimnazjalne

I miejsce – Wiktoria Stach ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej

II miejsce – Mariola Wojtas ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

III miejsce – Weronika Wodzińska z Zespołu Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich

Oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce w sali narad Urzędu Gminy Tarnów 11 czerwca. Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł wraz z Koordynatorem Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Haliną Pinas nagrodzili wszystkich uczestników oraz wręczyli pamiątkowe dyplomy.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.