Rozstrzygnięcie konkursu „Życie bez alkoholu”

Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Rozstrzygnięcie konkursu „Życie bez alkoholu”

Za nami XVII edycja konkursu plastycznego „Życie bez alkoholu” organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Prawie dziewięćdziesięciu uczniów z klas szkół podstawowych oraz gimnazjalnych wykonało prace w dowolnej technice malarskiej nawiązujące do tematyki konkursu. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod przewodnictwem Jana Nowaka była pod wrażeniem talentu oraz kreatywności dzieci. Spośród wielu ciekawych prac wyłoniono te najlepsze i przyznano następujące miejsca w trzech kategoriach wiekowych:

Klasy I–III

I miejsce – Monika Budek ze Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zbylitowskiej Górze

II miejsce – Julia Ostrowska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Błoniu

III miejsce – Arkadiusz Zaucha ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

Klasy IV–VI

I miejsce – Dawid Makowski ze Szkoły Podstawowej im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu

II miejsce – Gabriela Kaczor z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łękawce

III miejsce – Weronika Potępa z Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach

Klasy VII oraz gimnazjalne

I miejsce – Wiktoria Stach ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej

II miejsce – Mariola Wojtas ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

III miejsce – Weronika Wodzińska z Zespołu Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich

Oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce w sali narad Urzędu Gminy Tarnów 11 czerwca. Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł wraz z Koordynatorem Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Haliną Pinas nagrodzili wszystkich uczestników oraz wręczyli pamiątkowe dyplomy.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.