Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów w roku szkolnym 2017/2018

We wtorek, 19 czerwca w Domu Ludowym w Nowodworzu, odbyła się ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów w roku szkolnym 2017/2018. Spotkanie rozpoczęła opiekun Rady – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zgłobicach – Ewa Sojat, która podziękowała radnym za pracę i zaangażowanie towarzyszące ich działaniom. Życzyła młodym dalszych sukcesów oraz możliwości rozwoju. Dyplomy i upominki, wręczone przez opiekun Rady oraz Dyrektora Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Adama Rybę, otrzymali wszyscy członkowie Rady.

Następnie otworzono ostatnie w tym roku szkolnym obrady. Ich gościem był Prezes Tarnowskiej Tv – Zbigniew Filar, który opowiedział o interesującej, ale bardzo wymagającej pracy w mediach, której – jak podkreślał – podstawą jest pasja. Młodzi zadawali pytania o funkcjonowanie telewizji, ciekawiły ich m.in. obowiązki operatorów, dziennikarzy, działu promocji, liczba odbiorców, tematyka transmitowanych informacji, najciekawsi goście wywiadów. Prezes opowiedział też o drodze, którą musiał pokonać, aby założyć telewizję, podkreślił jednocześnie, że praca w mediach była jego dziecięcym marzeniem.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.