Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Pożegnanie lata w Łękawce z zespołem Piękni i Młodzi

 


Mieszkańcy gminy Tarnów, a także okolicznych miejscowości, wspólnie bawili się podczas „Pożegnania lata” w Łękawce, 8 września. Atrakcji nie było końca, zwłaszcza że ze sceny cały czas rozbrzmiewały muzyczne hity disco polo. Wyczekiwaną przez wszystkich gwiazdą wieczoru był zespół PIĘKNI i MŁODZI, który temperaturę wieczoru rozgrzał do maksimum.

 

Wydarzenie rozpoczęło się od jesiennych występów dzieci ze szkoły w Łękawce, były więc kolorowe tańce i piosenki wykonywane przez uzdolnioną młodzież. Podczas festynu każdy mógł wziąć udział w przeróżnych grach i zabawach rodzinnych, czy spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej. Piękne biało-czerwone latawce zaś wzięły udział w konkursie, w którym wybrano ten najpiękniejszy. Tradycyjnie nie zabrakło poczęstunku bigosem oraz chlebem ze smalcem i ogórkiem, który przygotowywał jak zawsze samorząd gminy Tarnów.

Już od godzin popołudniowych sceną zawładnęła muzyka disco polo. Jako pierwszy rozgrzał publiczność zespół ROMPEY, z którym mieszkańcy bawili się do największych hitów. Muzyczną ucztę wzbogaciła słodka niespodzianka na pożegnanie lata, czyli ogromny tort, którym częstowali m.in. wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz sołtys Łękawki Zbigniew Filar. Następnie swoim głosem zaczarowała wszystkich Eliza Gąsiorowska, a zaraz po niej, gdy wybiła godzina 20.00, scenę opanowali PIĘKNI I MŁODZI. Gwiazdę wieczoru przywitała rekordowa liczba osób, by wspólnie zaśpiewać „Niewiarę” czy „Ona jest taka cudowna”. Po nich do zabawy tanecznej zaprosił mieszkańców zespół EKSPRESJON.

Współorganizatorem wydarzenia była Telewizja Tarnowska.tv, a sponsorem koncertu firma Welding Technology.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.