Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Wójt Gminy Tarnów w rozmowie z Ministrem Sportu Witoldem Bańką o dofinansowaniu sportu w gminie Tarnów

Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł spotkał się z Ministrem Sportu i Turystyki Witoldem Bańką. Do spotkania doszło w minioną sobotę, 29 września. Tematem rozmowy było dofinansowanie dla Gminy Tarnów do budowy stadionu w Woli Rzędzińskiej oraz wsparcie dla innych inwestycji w gminną bazę sportową, w tym budowy hali sportowej przy szkole w Porębie Radlnej czy otwartych stref aktywności z siłowniami plenerowymi w gminnych miejscowościach.

Minister wyraził zadowolenie z inicjatyw w rozbudowę bazy sportowej podejmowanych w samorządach gminnych. Jednoczenie zapewnił o ciągłym wsparciu ministerstwa na projekty rozwoju obiektów sportowych w Małopolsce, zachęcając do ubiegania się o ministerialne pieniądze.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.