Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Jest pół miliona złotych! Kolejny sukces gminy Tarnów w pozyskiwaniu funduszy unijnych

Blisko pół miliona złotych udało się pozyskać gminie Tarnów z funduszy unijnych, z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pieniądze już wkrótce zasilą gminną kasę, dzięki czemu jeszcze w tym roku będą możliwe do zrealizowania kolejne inwestycje.

Pieniądze zostały przyznane na projekt, który w tym roku złożyła gmina Tarnów na dofinansowanie remontu placu obok Parafialnego Domu Kultury w Woli Rzędzińskiej. Złożony wniosek został oceniony pozytywnie, a profesjonalizm i zaangażowanie gminy docenione przyznanym dofinansowaniem w niebagatelnej kwocie bliskiej pół miliona złotych.

Przypomnijmy, że w ramach remontu plac w centrum wsi obok zmodernizowanego w ostatnim czasie Parafialnego Domu Kultury, zyskał nową nawierzchnię wykonaną w technologii betonowej, wyremontowaną kanalizację deszczową oraz nową zieleń.

- Kolejne dofinansowanie to potwierdzenie naszej roli lidera w regionie, w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych. Na tą pozycję ciężko zapracowaliśmy, a dzięki niej mieszkańcy mogą korzystać z kolejnych inwestycji, które w ciągu roku dokładamy do rocznego planu inwestycyjnego – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Uroczyste przekazanie promesy na otrzymane fundusze odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.