Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Gala Przedsiębiorczości 2018 – Spotkanie Mecenasów Dożynek Gminy Tarnów

Dnia 28 września przedsiębiorcy z terenu gminy Tarnów i całego regionu tarnowskiego, przedstawiciele samorządu oraz lokalnych mediów spotkali się w trakcie tegorocznej Gali Przedsiębiorczości. Spotkanie było okazją do podziękowania wszystkim sponsorom i partnerom Dożynek Gminy Tarnów, zarówno przedstawicielom firm jak i osobom prywatnym za udzielone wsparcie. Symboliczne statuetki wręczyli wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera. W dalszej części spotkania była okazja do dyskusji, wymiany poglądów oraz rozmów na temat rozwoju przedsiębiorczości na terenie gminy Tarnów.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.