Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Zaproszenie

Zapraszamy do udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

Gmina Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz Stowarzyszenie PASSIONART zapraszają wokalistów, chóry i zespoły do udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”. Wydarzenie odbędzie się 25 października w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych.

W dniu 25 października 2018 roku w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych odbędą się eliminacje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”.  W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły i chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach a także osoby niezrzeszone. Festiwal przeznaczony jest wyłącznie dla amatorów (dopuszcza się udział dzieci szkół muzycznych stopnia podstawowego). Dolna granica wieku uczestnika wynosi 6 lat.

Przedmiotem Festiwalu są piosenki i pieśni partyzanckie, obozowe, patriotyczne, związane tematycznie i chronologicznie z okresem od 1768 do 1989 roku: od Konfederacji Barskiej, przez utratę Niepodległości, czasy Powstań Narodowych, I Wojnę Światową i odzyskanie Niepodległości, Międzywojnie, II Wojny Światowej, funkcjonowaniem Polskiego Państwa Podziemnego, Armii Krajowej, okresem Powstania Warszawskiego, walką o pełną niepodległość Polski, prowadzoną przez Żołnierzy Niezłomnych, oraz okresem poprzedzającym i tworzącym dzieje Solidarności.

Zwycięzcy eliminacji, które odbędą się w Koszycach Małych, wezmą udział w Koncercie Galowym w Krakowie, który odbędzie się już w listopadzie.

Zgłoszenia na Festiwal zawierające kartę uczestnictwa, należy przesłać pocztą, faxem, mailem lub złożyć osobiście do dnia  18 października 2018 roku do: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów w Tarnowie, ul. Krakowska 19, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Regulamin, karta zgłoszeń oraz wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej gminy Tarnów.

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.