Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Remont chodnika w Koszycach Wielkich dobiega końca

Kończy się remont chodnika przy ul. ks. Stanisława Kędronia w Koszycach Wielkich, który przebiega od centrum miejscowości do ul. Stachury. Warto zaznaczyć, że oprócz prac remontowych, udało się go poszerzyć, co korzystnie wpłynie zarówno na bezpieczeństwo pieszych, jak i będzie udogodnieniem dla spacerujących.

– Cieszę się, że mieszkańcy Koszyc Wielkich już wkrótce będą mogli korzystać z nowo wyremontowanego, i co ważne, powiększonego, chodnika. Jest to tym bardziej ważne, iż odcinek ten łączy się z centrum miejscowości – mówi radny gminy Tarnów Andrzej Sępek.
– Dziękuję przede wszystkim mieszkańcom, że zgodzili się bezinteresownie oddać część swojego gruntu po to, aby poszerzenie chodnika było możliwe. Teraz będzie on służył nam wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa dzieci – dodaje radny, Eugeniusz Wojtarowicz.

Przypomnijmy, że pierwszy etap remontów został już wykonany. Dotyczył on remontu chodnika od ul. Powiatowej do centrum miejscowości, teraz na ukończeniu jest już  druga część wspomnianej inwestycji.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.