Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Media ING Tarnów najlepszą drużyną w Gminnej Lidze Orlikowej

W środę, 17 października, na boisku „Orlik” w Tarnowcu odbył się finał zawodów Gminnej Ligi Orlikowej Piłki Nożnej. Końcowe rozgrywki trzymały wszystkich w napięciu, gdyż gra zespołów była na tyle wyrównana, że dopiero ostatnia kolejka zadecydowała o ułożeniu wszystkich miejsc na podium. Tę zaciętą walkę o Puchar Wójta Gminy Tarnów wygrała drużyna Media ING Tarnów, srebrnym medalem może poszczycić się grupa SPORTMOSSIMO, brąz zaś przypadł Radlnej Team. Podczas podsumowania rozgrywek wyłoniono Najlepszego Bramkarza Ligi, którym ogłoszono Sławomira Borucha z grupy ALEX, oraz Najlepszego Zawodnika – został nim Kacper Pietrek z grupy Media ING Tarnów.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy i puchary wręczane przez wójta gminy Tarnów Grzegorza Kozioła, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Annę Pieczarkę oraz gminnego koordynatora ds. sportu Eugeniusza Wojtarowicza. Na koniec spotkania po pełnych sportowych emocji rozgrywkach zawodników zaproszono na poczęstunek.

Przypomnijmy, że Gminna Liga Orlikowa trwała od 5 września, łącznie wzięło w niej udział 8 drużyn, które co środę dawały z siebie wszystko, by w rozgrywkach finałowych, 17 października, zawalczyć o Puchar Wójta Gminy Tarnów.

Należy dodać, że fundusze na realizację Gminnej Ligi Orlikowej pozyskano z Województwa Małopolskiego w ramach „Małych Grantów”.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.