Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

XLIV Sesja Rady Gminy Tarnów z odznaczeniami i podziękowaniami

We wtorek, 16 października w Domu Ludowym w Radlnej odbyła się XLIV sesja Rady Gminy Tarnów. Radni uchwalili przystąpienie do realizacji projektu dotyczącego funkcjonowania Dziennego Domu „Senior+” a także przyjęli informację o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2017/2018.

W trakcie sesji odbyła się uroczystość wręczenia osobom zasłużonym dla Gminy Tarnów, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złotych, Srebrnych i Brązowych Krzyży Zasługi. Wręczenia dokonali Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za zasługi dla kultury polskiej, za upowszechnianie muzyki orkiestr dętych odznaczeni zostali: ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI Pan Kazimierz OLEKSIK, SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI Pan Józef BAŁUT, Pan Antoni TUTAJ.

Za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej odznaczeni zostali: SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI: Pan Jan SKÓRKA, Pan Jarosław Wytrwał oraz BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI Pan Marek Cichy, Pan Zbigniew Filar, Pani Barbara Kołodziej, Pan Bartosz Łaśko, Pan Michał Ptak, Pan Andrzej Sępek, Pani Krystyna Więcław, Pan Jerzy JACH, KS. Stanisław SZUFNARA

Za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej odznaczeni zostali: BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI: Pan Zbigniew GNIEWEK, Pan Jacek GÓRSKI, Pan Sebastian GUZIK, Pan Stefan KOLAK, Pan Krzysztof WZOREK.

W trakcie sesji Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali Pani Zofia i Pan Jerzy Kozioł

Następnie Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów złożyli podziękowania na ręce prezesek Klubów Seniora z wszystkich gminnych miejscowości, dziękując za zaangażowanie i wkład w aktywizację środowiska seniorów na terenie naszej gminy.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.