Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Grzegorz Kozioł złożył ślubowanie na Wójta Gminy Tarnów na kolejne pięć lat

„Obejmując urząd wójta gminy, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy. Tak mi dopomóż Bóg.” – tymi słowami Grzegorz Kozioł, wybrany ponownie w wyborach samorządowych 21 października na Wójta Gminy Tarnów złożył ślubowanie. Wydarzenie odbyło się w trakcie pierwszej sesji Rady Gminy Tarnów. Tym samym Grzegorz Kozioł objął urząd Wójta Gminy Tarnów na lata 2018-2023. - Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych, dokonując wyboru Wójta i Rady Gminy Tarnów na kolejną kadencję. Dziękuję za oddane na mnie głosy i ponowne obdarzenie mnie zaufaniem – mówi wójt Grzegorz Kozioł – Będę działał efektywnie, unikając podziałów i szukając wyłącznie tego, co nas łączy. Deklaruję, że będę reprezentantem wszystkich mieszkańców, niezależnie od poglądów. Zadbam o równomierny rozwój każdej naszej gminnej miejscowości – dodaje wójt.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.