Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

II Powiatowe Halowe Zawody Sprawnościowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Koszycach Wielkich

W dniu wczorajszym, 2 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich Druhny i Druhowie z całego powiatu tarnowskiego i miasta Tarnowa zmagali się w II Powiatowych Halowych Zawodach Sprawnościowych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Było ubieranie się w hełm i pas oraz składanie sprzętu gaśniczego na czas, a także pokonywanie specjalnie przygotowanego i dostosowanego toru przeszkód. W zawodach udział wzięło 41 druhów podzielonych na cztery kategorie. Na starcie stanęli reprezentanci z gmin: Lisia Góra, Pleśna, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Tuchów, Wierzchosławice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, miasta Tarnów oraz przedstawiciele gospodarzy - drużyna Gminy Tarnów.

W uroczystym zakończeniu zawodów i wręczeniu nagród udział wzięli m.in.: Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Anna Pieczarka, Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera, radny Eugeniusz Wojtarowicz, prezes ZOP ZOSP RP w Tarnowie Kazimierz Sady, wiceprezes ZOP ZOSP RP w Tarnowie Grzegorz Gotfryd, zastępca KM PSP w Tarnowie mł. bryg. Maciej Wolański, Prezes ZOSP Gminy Tarnów Henryk Solak, Komendant Jan Michalik.

Najlepszymi w zawodach okazali się:

KATEGORIA I (dziewczęta rocznik 2000 – 2003)

I miejsce – BARTKIEWICZ Beata (Gmina Tuchów)

II miejsce – MRÓZ Paulina (Gmina Rzepiennik Strzyżewski)

III miejsce – URBAN Izabela (Gmina Pleśna)

KATEGORIA II (chłopcy rocznik 2000 – 2003)

I miejsce – MAREK Konrad (Gmina Tuchów)

II miejsce – SOLAK Filip (Gmina Żabno)

III miejsce – MIKOS Arkadiusz (Gmina Pleśna)

KATEGORIA III (dziewczęta rocznik 2004 – 2008)

I miejsce – DAMIAN Nicoletta (Gmina Tuchów)

II miejsce – ŁAZARZ Gabriela (Gmina Zakliczyn)

III miejsce – GOGOLA Paulina (Gmina Rzepiennik Strzyżewski)

KATEGORIA IV (chłopcy rocznik 2004 – 2008)

I miejsce – KIEŁTYKA Paweł (Gmina Rzepiennik Strzyżewski)

II miejsce – Markowicz Wiktor (Gmina Tuchów)

III miejsce – BĄK Filip (Gmina Lisia Góra)

Tytuł „Najsprawniejszej Drużyny II Powiaowych Halowych Zawodów Sprawnosciowych MDP” zdobyła Gmina Tuchów. Współorganizatorami zawodów byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tarnowie, Gmina Tarnów, Ochotnicza Straż Pożarna w Tuchowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Koszycach Wielkich i Ochotnicza Straż Pożarna w Koszycach Małych.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.