Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Biblioteka w Tarnowcu zaprasza wszystkich czytelników od poniedziałku!

Piękna, nowo wyremontowana biblioteka w Tarnowcu zaprasza wszystkich czytelników już od poniedziałku, 10 grudnia. Przypomnijmy, że teraz znajduje się ona w odnowionym Domu Kultury. Pomieszczenia przeznaczone dla miłośników książek, czyli oszklona czytelnia oraz wypożyczalnia to połączenie nowoczesności z historią, gdyż ściany zdobią odrestaurowane przez znanego artystę Wojciecha Ruszela freski, stanowiące pamiątkę po dawnej kaplicy.

Jednak nie tylko nowe piękne oblicze biblioteki powinno przyciągnąć jej stałych bywalców, lecz przede wszystkim liczne nowości wydawnicze, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na czytelników czeka blisko 300 nowych tytułów! Proponowane książki to odpowiedź na gusta czytelnicze zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób starszych, słowem – z pewnością nikt nie opuści biblioteki zawiedziony.

Biblioteka w Tarnowcu zaprasza więc wszystkich już od poniedziałku! Godziny otwarcia pozostają bez zmian, czyli od 9.00 do 17.00,  numer telefonu również nie uległ zmianie – 14 679 51 44.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.