Owocne spotkanie wójta Grzegorza Kozioła z Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem

Wsparcie dla gminy Tarnów w ramach nowego rządowego programu rozwoju dróg lokalnych, to najważniejszy temat czwartkowego spotkania wójta gminy Tarnów Grzegorza Kozioła oraz zastępcy wójta Sławomira Wojtasika z Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem. Włodarz naszej gminy omówił z ministrem możliwości pozyskania przez gminę pieniędzy na przebudowę kolejnych naszych gminnych dróg.

W trakcie rozmowy wójt podziękował również ministrowi Adamczykowi za udzieloną już dotację na przebudowę ulicy Szklarniowej w Koszycach Wielkich. W trakcie spotkania poruszono też temat dostępności mieszkańców do drogi krajowej w miejscowości Zgłobice.