Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Podatki bez zmian

Stawki podatków lokalnych na terenie gminy Tarnów pozostaną bez zmian w 2019 roku! Celem utrzymywania najniższych w regionie podatków nie tylko dla osób prywatnych, ale również prowadzących działalność gospodarczą jest tworzenie wizerunku gminy przyjaznej dla mieszkańców i  wszelkich inicjatyw prorozwojowych.

- Nasza gmina nie nastawia się na ciężki przemysł, ale na budownictwo jednorodzinne i drobną przedsiębiorczość oraz różnego rodzaju usługi. Dlatego budujemy wizerunek gminy przyjaznej dla mieszkańców, ale także przedsiębiorców. Zachęcamy do osiedlania się tutaj, a także tworzymy zachętę dla wszelkich inicjatyw prorozwojowych. Do inwestowania u nas, tworzenia miejsc pracy – podkreśla wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Utrzymywanie tak atrakcyjnej strategii podatkowej - zarówno dla mieszkańców, jak również przedsiębiorców – jest możliwe dzięki rozsądnej i zrównoważonej polityce finansowej. Pozyskiwanie dużych środków zewnętrznych sprawia, że odbywa się to bez uszczerbku dla budżetu gminy.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.