Urząd Gminy Tarnów
   Strona Główna Wójt Przetargi Formularze Pobierz Galeria Nowiny TG Linki BIP EN DE
29-05-2015   
Gmina
Historia/Zabytki/Symbole
Statut Gminy
Galeria
Budżet Gminy Tarnów
Sołtysi/Sołectwa
Organizacje Pozarządowe
Podatki
Statystyka
Zagospodarowanie przestrzenne
Strategia rozwoju 2008-15
Publikacje elektroniczne
Dzielnicowi
Sport szkolny
Rada Gminy Tarnów
Skład
Sesje - Uchwały
Protokoły z sesji
Rezolucje
Komisje
Sesje planowane
vertu cobra replica review ferrari phones buy a cheap vertu lux-replia vertu replica mobile phone.uk vertu signature cobra replica replica phone replica verizon phones vertu replica software clone vertu ascent vertu nero ferrari history of luxreplica lux replica vertu vertu repliki replica vertue phones vertu ascent ferrari 1947 mobiado vertu's replica phones replica vertu vertu replica signature cheap phones.com mobile fhone china replica low price vertu boucheron cobra-replica vertu replicas best second hand vertu flip phones vertu repliche vertu.butiqe vertu boucheron for sale vertu ferrari china vertu ascent ti replica
Młodzieżowa Rada Gminy Tarnów
Skład
Komisje
Dokumenty
Wójt Gminy Tarnów
Prezentacja
Ogłoszenia
Zarządzenia
Urząd Gminy
Kierownictwo
Polityka jakości
Statut urządu
Referaty
Regulamin organizacyjny
Przetargi
Konkursy
Spis telefonów
Formularze
Nabór - konkursy
Straż Gminna
Kontakt
Jednostki Organizacyjne
Szkoły/Przedszkola
Gminna Biblioteka Publiczna
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Centrum Animacji Kulturalnej
Nawigacja
Strona Główna
Archiwum strony
Nowiny Tarnowskiej Gminy
Linki
Wyszukiwarka
Pobierz
Kontakt
Mapa strony
Nowiny
Nowiny Tarnowskiej Gminy
Nr 2/2012 (117)
Zielony Pierscień Tarnowa
Archiwum

Dofinansowanie
- Domy Ludowe - Błonie/Nowodworze
- Hala Koszyce Wielkie
- Projekty PFRON
- Akademia Sukcesu
- Rewitalizacja zabytkowego kościoła w Zawadzie
Dzienniki urzędowe

Dziennik Urzędowy
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Strony www - miejscowości
Koszyce Małe
Nowodworze
Wola Rzędzińska
Jodłówka-Wałki
Tarnowiec
Zawada
Zbylitowska Góra
Pozostałe linki


Witamy
Ankieta - Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej, aby zapobiec cyfrowemu wykluczeniu mieszkańców i ułatwić im dostęp do telefonii stacjonarnej oraz internetu, opracował tzw. „mapy popytu”.
Walczymy z grypą - bezpłatne szczepienia dla mieszkańców gminy Tarnów
 Każda osoba powyżej 65 roku życia, zameldowana na terenie gminy Tarnów, może bezpłatnie zaszczepić się przeciwko grypie. Dzięki współpracy samorządu gminnego z placówkami medycznymi, już od końca września, szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie prowadzą zgłobicki „CenterMed”, ośrodki zdrowia „Medicum” w Woli Rzędzińskiej i Nowodworzu, „Emka Med” w Koszycach Małych oraz tarnowskie centrum medyczne „Kol-Med”. Łącznie zaszczepionych zostanie blisko tysiąc dwieście osób.
Organowa uczta muzyczna


Pierwszy koncert z cyklu „Zawadzkie Kontemplacje Muzyczne Artes Musicae”, jaki odbył się w niedzielę, 23 września w kościele św. Marcina Biskupa w Zawadzie, zgromadził niespodziewanie dużą liczbę słuchaczy.
Zmiana terminów darmowych porad prawnych

Od września nastąpiła zmiana godzin darmowych porad prawnych w Woli Rzędzińskiej i Nowodworzu.
Wybite zęby Aborygena, czyli jesień literacka w Zbylitowskiej Górze

W środę, 19 września do Zbylitowskiej Góry – jak co roku – zawitali poeci. Zespół Szkół Publicznych w Zbylitowskiej Górze we współpracy z Gminna Biblioteką Publiczną w ramach XXII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej zorganizował spotkanie literackie.
Tylickie uroczystości ku czci patrona wolańskiego gimnazjum

Delegacja Publicznego Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej wraz ze sztandarem przebywała na zaproszenie Komitetu Organizacyjnego 650-lecia Tylicza oraz Burmistrza Krynicy Zdroju w Tyliczu, gdzie wzięła udział w uroczystościach jubileuszowych, których część poświęcona była pamięci ks. Władysława Kowalczyka – patrona gimnazjum.
Wola filmem stoi
 Mariusz Widawski – nauczyciel Zespołu Szkół Publicznych w Woli Rzędzińskiej – zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim Wielkim Konkursie na Scenariusz Zajęć Filmowych związanych z kręgiem tematycznym: Po transformacji – rzeczywistość przedstawiona w filmach krajów postkomunistycznych.
Warszaty rękodzieła artystycznego w Jodłówce-Wałkach - zaproszenie

Zielony Pierścień Tarnowa zaprasza mieszkańców Gminy Tarnów na jednodniowe warsztaty rękodzieła artystycznego w dniu 29 września 2012 r. godz 9-13
„Żegnaj lato na rok” - festyn w Łękawce
 Festynem „Pożegnanie lata”, który odbył się w niedzielę, 16 września w Łękawce, mieszkańcy Gminy Tarnów zakończyli tegoroczny sezon zabaw na wolnym powietrzu. Impreza była ostatnią w tym roku, organizowaną przez samorząd gminny w plenerze. Festyn, wraz z gminnym Centrum Animacji Kulturalnej, współorganizowała Rada Rodziców miejscowej Szkoły Podstawowej.
Bezpłatne badania dla mieszkańców

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie organizuje bezpłatne badania diagnostyczne w ramach programu "Wczesne wykrywanie stanów przedczerniakowych i czerniaka skóry".
Złote gody w Radlnej
 Kilkadziesiąt par jubilatów małżeńskich uczestniczyło w sobotę, 15 września w zorganizowanej przez samorząd Gminy Tarnów okolicznościowej uroczystości, która odbyła się w domu komunalnym w Radlnej.
Zmiana trasy autobusu linii nr 208

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie informuje, że od dnia 17 września 2012 r. przez okres około 3 tygodni kursy linii nr 208 przewidziane w rozkładzie jazdy jako kursy do Łękawki - Piotrkowic, będą skrócone do przystanku Łękawka - Kościół.

Tarnowska Akademia Młodych -Wykłady dla najmłodszych - Zaproszenie

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie Prof. Stanisław Komornicki serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 13 lat na bezpłatne wykłady i warsztaty które odbędą się w piątek 21 września i w sobotę 22 września br. o godz. 10.00 w Budynku Biblioteki PWSZ, ul. Mickiewicza 8.
Gminne Miodobranie w Woli Rzędzińskiej
 Lipowy, wielokwiatowy, nawłociowy, spadziowy. Te i wiele innych gatunków miodu czekało na amatorów słodkiego przysmaku, tłumnie przybyłych w niedzielę, 9 września, na zorganizowane przez gminne Centrum Animacji Kulturalnej, pierwsze w gminie Tarnów „Miodobranie”.
Gmina pomaga bezrobotnym
Gmi na Tarnów, dzięki współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, zorganizuje dwadzieścia miejsc pracy dla bezrobotnych mieszkańców. Nowoutworzone stanowiska, w ramach prac publicznych, zostaną sfinansowane ze środków Urzędu Pracy.
Strona 1 z 82 1 2 3 4 > >>
BIP


Domy Ludowe
Błonie
Nowodworze
Radlna
Ważne!
Straż Gminna Gminy Tarnów informuje że fotoradar jest ustawiony przy drodze woj. nr 977 w Tarnowcu - zdjęcia są wykonywane dwustronnie (zbliżające i oddalające)
---------------------

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów dysponuje wolną przestrzenią reklamową w atrakcyjnych miejscach na terenie gminy

---------------------

Wójt Gminy Tarnów przyjmuje mieszkańców w każdy poniedziałek w godz. 9.00-14.00

---------------------
Rozkład jazdy:
PKS MPK PKP
e-Urząd


Copyright UGT © 2007