Urząd Gminy Tarnów
   Strona Główna Wójt Przetargi Formularze Pobierz Galeria Nowiny TG Linki BIP EN DE
31-07-2014

Zbylitowska Góra
Pozostałe linki

Ankieta - Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej, aby zapobiec cyfrowemu wykluczeniu mieszkańców i ułatwić im dostęp do telefonii stacjonarnej oraz internetu, opracował tzw. „mapy popytu”.
Walczymy z grypą - bezpłatne szczepienia dla mieszkańców gminy Tarnów
 Każda osoba powyżej 65 roku życia, zameldowana na terenie gminy Tarnów, może bezpłatnie zaszczepić się przeciwko grypie. Dzięki współpracy samorządu gminnego z placówkami medycznymi, już od końca września, szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie prowadzą zgłobicki „CenterMed”, ośrodki zdrowia „Medicum” w Woli Rzędzińskiej i Nowodworzu, „Emka Med” w Koszycach Małych oraz tarnowskie centrum medyczne „Kol-Med”. Łącznie zaszczepionych zostanie blisko tysiąc dwieście osób.
Organowa uczta muzyczna

Pierwszy koncert z cyklu „Zawadzkie Kontemplacje Muzyczne Artes Musicae”, jaki odbył się w niedzielę, 23 września w kościele św. Marcina Biskupa w Zawadzie, zgromadził niespodziewanie dużą liczbę słuchaczy.
Zmiana terminów darmowych porad prawnych

Od września nastąpiła zmiana godzin darmowych porad prawnych w Woli Rzędzińskiej i Nowodworzu.
Wybite zęby Aborygena, czyli jesień literacka w Zbylitowskiej Górze

W środę, 19 września do Zbylitowskiej Góry – jak co roku – zawitali poeci. Zespół Szkół Publicznych w Zbylitowskiej Górze we współpracy z Gminna Biblioteką Publiczną w ramach XXII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej zorganizował spotkanie literackie.
Tylickie uroczystości ku czci patrona wolańskiego gimnazjum

Delegacja Publicznego Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej wraz ze sztandarem przebywała na zaproszenie Komitetu Organizacyjnego 650-lecia Tylicza oraz Burmistrza Krynicy Zdroju w Tyliczu, gdzie wzięła udział w uroczystościach jubileuszowych, których część poświęcona była pamięci ks. Władysława Kowalczyka – patrona gimnazjum.
Wola filmem stoi
 Mariusz Widawski – nauczyciel Zespołu Szkół Publicznych w Woli Rzędzińskiej – zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim Wielkim Konkursie na Scenariusz Zajęć Filmowych związanych z kręgiem tematycznym: Po transformacji – rzeczywistość przedstawiona w filmach krajów postkomunistycznych.
Warszaty rękodzieła artystycznego w Jodłówce-Wałkach - zaproszenie

Zielony Pierścień Tarnowa zaprasza mieszkańców Gminy Tarnów na jednodniowe warsztaty rękodzieła artystycznego w dniu 29 września 2012 r. godz 9-13
„Żegnaj lato na rok” - festyn w Łękawce
 Festynem „Pożegnanie lata”, który odbył się w niedzielę, 16 września w Łękawce, mieszkańcy Gminy Tarnów zakończyli tegoroczny sezon zabaw na wolnym powietrzu. Impreza była ostatnią w tym roku, organizowaną przez samorząd gminny w plenerze. Festyn, wraz z gminnym Centrum Animacji Kulturalnej, współorganizowała Rada Rodziców miejscowej Szkoły Podstawowej.
Bezpłatne badania dla mieszkańców

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie organizuje bezpłatne badania diagnostyczne w ramach programu "Wczesne wykrywanie stanów przedczerniakowych i czerniaka skóry".
Złote gody w Radlnej
 Kilkadziesiąt par jubilatów małżeńskich uczestniczyło w sobotę, 15 września w zorganizowanej przez samorząd Gminy Tarnów okolicznościowej uroczystości, która odbyła się w domu komunalnym w Radlnej.
Zmiana trasy autobusu linii nr 208

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie informuje, że od dnia 17 września 2012 r. przez okres około 3 tygodni kursy linii nr 208 przewidziane w rozkładzie jazdy jako kursy do Łękawki - Piotrkowic, będą skrócone do przystanku Łękawka - Kościół.

Tarnowska Akademia Młodych -Wykłady dla najmłodszych - Zaproszenie

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie Prof. Stanisław Komornicki serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 13 lat na bezpłatne wykłady i warsztaty które odbędą się w piątek 21 września i w sobotę 22 września br. o godz. 10.00 w Budynku Biblioteki PWSZ, ul. Mickiewicza 8.
Gminne Miodobranie w Woli Rzędzińskiej
 Lipowy, wielokwiatowy, nawłociowy, spadziowy. Te i wiele innych gatunków miodu czekało na amatorów słodkiego przysmaku, tłumnie przybyłych w niedzielę, 9 września, na zorganizowane przez gminne Centrum Animacji Kulturalnej, pierwsze w gminie Tarnów „Miodobranie”.
Gmina pomaga bezrobotnym
Gmi na Tarnów, dzięki współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, zorganizuje dwadzieścia miejsc pracy dla bezrobotnych mieszkańców. Nowoutworzone stanowiska, w ramach prac publicznych, zostaną sfinansowane ze środków Urzędu Pracy.
Strona 1 z 82 1 2 3 4 > >>

Domy Ludowe
Błonie
Nowodworze