Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Informacja

Drukuj PDF

W nawiązaniu do dostarczonej do mieszkańców ulotki dotyczącej warsztatów i zajęć w Domach Kultury oraz obiektach sportowych na terenie gminy Tarnów informujemy, iż zawarte w harmonogramie godziny otwarcia basenu w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej mają charakter informacyjny. Zasady funkcjonowania Centrum Rekreacji Wodnej (w tym cennik) reguluje odpowiednie Zarządzenie Dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Powiat przekazał działkę na parking w Zgłobicach

Drukuj PDF

Rada Powiatu Tarnowskiego na sesji 12 lutego podjęła uchwałę o przekazaniu gminie Tarnów w formie darowizny działki o powierzchni trzech arów przy ul. Krótkiej w Zgłobicach. Będzie tam parking na 22 samochody obok powstającego domu kultury z pomieszczeniami remizy OSP. To już trzecia działka w Zgłobicach podarowana w ostatnich latach samorządowi gminnemu przez samorząd powiatowy.

- Serdecznie dziękuję staroście Romanowi Łucarzowi, Zarządowi Powiatu oraz wszystkim radnym powiatowym za wyrażenie zgody na nieodpłatne przekazanie. Cieszę się tym bardziej, że uchwała została przyjęta jednomyślnie – mówi zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik. – Szybkie i pomyślne załatwienie tej sprawy było dla mnie niezwykle ważne. Nie trzeba przecież nikogo przekonywać jak ten obiekt jest ważny dla mieszkańców Zgłobic, zwłaszcza dla strażaków, których profesjonalizm sprawił, że jednostka została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego i niesie tak potrzebną pomoc w wypadkach losowych.

Więcej…

Angielski w biznesie, uprawa ekologiczna, pszczelarstwo i ziołolecznictwo – bezpłatne szkolenia i warsztaty

Drukuj PDF

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów wraz ze Stowarzyszeniem Zielony Pierścień zapraszają na bezpłatne szkolenia oraz warsztaty odbywające się w Domach Kultury na terenie gminy Tarnów.

Bezpłatna oferta spotkań obejmuje m.in. 30-godzinny kurs języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym z elementami Business English, czyli szkolenie, z którego powinni skorzystać głównie osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, przedsiębiorcy i pracownicy. Kurs obejmuje 15 spotkań po 2h, rozpoczyna się 27 lutego i odbywać się będzie w każdą środę w Domu Kultury w Tarnowcu. Zakończenie szkolenia przewidziane jest na 19 czerwca.

Więcej…

Zapraszamy mieszkańców na zebrania wiejskie – Harmonogram

Drukuj PDF

W najbliższych tygodniach, we wszystkich sołectwach gminy Tarnów odbędą się zebrania wiejskie. Tradycyjnie w ich trakcie przedstawione zostaną sprawozdania z działalności sołectw, informacje o działalności Rad Sołeckich oraz o wykorzystaniu środków pozostających do dyspozycji sołectw, a także plany na rok 2019. Również w trakcie zebrań wiejskich będzie można zgłosić kandydatów do rad sołeckich.

Więcej…

OGŁOSZENIE

Drukuj PDF

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO ZAWARTEGO W CENIE OLEJU NAPĘDOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ

Wójt Gminy Tarnów informuje o możliwości ubiegania się przez producentów rolnych o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w 2019 r.

Do wniosku o zwrot podatku akcyzowego należy załączyć:
- faktury VAT stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.
- w przypadku producentów bydła dodatkowo należy złożyć dokument wydany przez kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawierający informacje o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych (DJP) bydła będącego w posiadaniu producenta rolnego, w roku poprzedzającym rok, w którym został złożony wniosek o zwrot podatku.

Więcej…

Szkolne SKS-y w gminie Tarnów z ministerialnym dofinansowaniem

Drukuj PDF

W ramach programu „Szkolny Klub Sportowy” 2019 organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, aż 10 szkół z terenu gminy Tarnów otrzyma dofinansowanie na prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowych. Wniosek o dofinansowanie dla szkół publicznych został złożony za pośrednictwem Gminy Tarnów.

Szkoły, które już w 2019 roku skorzystają z dofinansowania to: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jodłówce-Wałkach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koszycach Wielkich, Szkoła Podstawowa w Porębie Radlnej, Szkoła Podstawowa w Tarnowcu, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Woli Rzędzińskiej, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Woli Rzędzińskiej, Szkoła Podstawowa w Zbylitowskiej Górze, Niepubliczne Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze, Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łękawce oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych.

Więcej…

Trzy hektary z boiskiem w Zgłobicach także własnością gminy Tarnów

Drukuj PDF

Samorząd Gminy Tarnów stał się właścicielem także trzyhektarowej działki przy drodze krajowej w Zgłobicach, na której wcześniej było m.in. boisko piłkarskie. To kolejna nieruchomość – po działce ze Szkołą Podstawową oraz Ośrodkiem Zdrowia – odkupiona od spadkobierców rodziny Marszałkowiczów.

Więcej…

„Człowiek Roku 2018” z Koszyc Wielkich

Drukuj PDF

Pani Marszałek Anna Pieczarka, mieszkanka Koszyc Wielkich, obecnie Członek Zarządu Województwa Małopolskiego została Człowiekiem Roku 2018 redakcji „Kuriera Tarnowskiego”. Tytuł przyznano jej za świetny wynik w wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego, ale także za to, że poprzez swoją działalność dała się poznać mieszkańcom regionu tarnowskiego jako… człowiek orkiestra.

Więcej…

I Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Pożarniczych

Drukuj PDF

W sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszycach Wielkich, odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Tarnowskiego i Wójta Gminy Tarnów. Organizatorami wydarzenia było Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz OSP Zgłobice, inicjatorem zaś OSP Zgłobice.

Więcej…

Gmina kupiła tereny ze szkołą i ośrodkiem zdrowia w Zgłobicach!

Drukuj PDF

Gmina Tarnów jest już właścicielem terenów ze szkołą i ośrodkiem zdrowia w Zgłobicach. Akt notarialny został podpisany w środę, 16 stycznia. Zakup, to wynik skutecznych negocjacji wójta gminy Tarnów Grzegorza Kozioła  z Anną Kobryń, pełnomocnikiem rodziny Marszałkowiczów, które nareszcie zakończyły się sukcesem.  Co więcej, wynegocjowano również zakup 3-hektarowego terenu w centrum miejscowości z boiskiem sportowym. Transakcja może dojść do skutku już 28 stycznia, jeśli radni w trakcie zwołanej nadzwyczajnej sesji zadecydują o zakupie nieruchomości.

Więcej…

„Skrzypek” – premiera filmu Łukasza Olszówki, mieszkańca Woli Rzędzińskiej, już w sobotę!

Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę, 19 stycznia, w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie o godz. 17.00 odbędzie się premierowy pokaz krótkometrażowego filmu „Skrzypek”, którego scenarzystą i reżyserem jest 25-letni mieszkaniec Woli Rzędzińskiej, Łukasz Olszówka. Pokaz z udziałem twórców i zaproszonych gości poprzedzi recital skrzypcowy Julii Kopackiej. Ostatnie bilety są jeszcze do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej CSM.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.