Już w najbliższą sobotę, 14 sierpnia, zawodniczki Tarnovii rozpoczną rozgrywki w najwyższej klasie piłki nożnej kobiet w Polsce. Zespół po raz pierwszy w historii zagra na tym poziomie. Nasze „biało-czerwone” zmierzą się ze Sportisem KKP Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Woli Rzędzińskiej, bo rodzimy obiekt Tarnovii czeka modernizacja.

- Kibicujemy i zapraszamy mieszkańców, bardzo się cieszymy, że możemy udostępnić obiekt w Woli Rzędzińskiej dla tak znakomitego zespołu – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł. Dodajmy, że zawodniczki po ponad siedmiu dekadach nawiązały do sukcesu piłkarzy Tarnovii, którzy w 1948 roku występowali w męskiej ekstraklasie.

Inauguracyjny mecz na stadionie w Woli Rzędzińskiej rozpocznie się o godzinie 14.00. Nie jest biletowany. Towarzyszy mu bardzo duże zainteresowanie mieszkańców regionu. {Play}