KOMUNIKAT W SPRAWIE ZMIANY GODZIN PRACY BIURA OBSŁUGI KLIENTA (17 CZERWCA BR.)


Gminna Komunikacja Publiczna informuje, że w dniu 17 czerwca br. (piątek) przypadający po Święcie Bożego Ciała Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Bezpłatna komunikacja gminna dla uchodźców z Ukrainy

Gmina Tarnów udostępnia bezpłatnie komunikację gminną dla mieszkańców Ukrainy.

Podobne rozwiązanie zastosowało wiele miast i gmin w kraju. Uchodźcy mogą ponadto bezpłatnie podróżować w sieci PKP Intercity i Polregio oraz w pociągach większości kolejowych spółek samorządowych.


UTRUDNIENIA W FUNKCJONOWANIU GMINNEJ KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W ZWIĄZKU Z REMONTEM SKRZYŻOWANIA UL. KRASIŃSKIEGO – SZUJSKIEGO – KLIKOWSKA – AL. SOLIDARNOŚCI
Gminna Komunikacja Publiczna informuje, że w związku z pracami remontowymi na skrzyżowaniu ul. Krasińskiego – Szujskiego – Klikowska – al. Solidarności, wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna. Wykonawca deklaruje, że roboty wykona w czasie 5-6 tygodni.

Niestety wyniku remontu mogą wystąpić opóźnienia, na które kierujący autobusu nie mają najmniejszego wpływu.

Pamiętajmy, że w pojazdach komunikacji obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

 


Rozkład jazdy - http://gkp.tarnow.pl/rozklad-jazdy/


Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej przy ul. Dworcowej jest czynny:

- w poniedziałki i środy  od 11.00 do 18.00,
- we wtorki, czwartki i piątki od 9.00 do 16.00
- w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca w godzinach od 9.00 do 14.00.

Informacji na temat funkcjonowania gminnej komunikacji udziela referat gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów 14 688 – 01 – 42, 43.

Kontakt z biurem przewoźnika pod numer: 516 865 266


Pierwsze wnioski mieszkańców i pierwsze zmiany

Mowa o sugestiach pasażerów w sprawie nowej komunikacji w gminie Tarnów. Na ich prośbę, mieszczący się w siedzibie dworca autobusowego Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej przy ul. Dworcowej 1, w poniedziałki wydłuża godziny pracy. Tego dnia będzie on czynny od 11.00 do 18.00.

W pozostałe dni, godziny pracy pozostają bez zmian. Od wtorku do piątku bilety okresowe (m-karty) oraz bilety wieloprzejazdowe można nabywać w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

- Wniosków jest sporo, dlatego, zgodnie z intencjami mieszkańców, nastąpią korekty w rozkładach jazdy oraz niektórych tras – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. – Wciąż jeszcze prosimy o uwagi i sugestie, które możemy uwzględnić – dodaje. Zainteresowanych prosimy o kontakt z referatem gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43. Można się też kontaktować z biurem przewoźnika pod numer: 516 865 266. {Play}

Ulotki:

       

Ceny biletów oraz ulgi - UCHWAŁA NR XIX/273/2020 RADY GMINY TARNÓW z dnia 9 grudnia 2020 r. w sprawie ustalenia cen za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym w zakresie zadania o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich.

Ceny biletów - od 1 stycznia 2022  - UCHWAŁA NR XXVII/377/2021 RADY GMINY TARNÓW z dnia 2 grudnia 2021 roku w sprawie ustalenia cen za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym w zakresie zadania o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich