Drodzy Mieszkańcy Gminy Tarnów,
Szanowni Goście

 

Serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Tarnów. Składa się ona z czternastu dynamicznie rozwijających się miejscowości w najbliższym sąsiedztwie Tarnowa, w których są bardzo dobre warunki do zamieszkania, a także prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Miejscowości naszej gminy dawno straciły rolniczy charakter, a realizowane inwestycje oraz podejmowane przez mieszkańców inicjatywy i przedsięwzięcia sprawiają, że nie tylko zmienia się ich wygląd. Postrzegane są jako nowoczesne i wiodące w Małopolsce, a wiele wypracowanych u nas rozwiązań stanowi wzór i przykład dla innych.

 

Mam nadzieję, że ta strona będzie pomocna w odkrywaniu ogromnego potencjału Gminy Tarnów. Przeczytać tu można o aktualnych wydarzeniach, ale również znaleźć informacje o pracy gminnego samorządu, gdzie i jak szybko oraz skutecznie załatwić swoje sprawy czy zainwestować i prowadzić swoje firmy.

 

Mieszkańcom Gminy Tarnów oraz wszystkim, którzy pragną poznać czy odwiedzić naszą gminę życzę przyjemnego surfowania.

 

Gorąco zapraszam

Grzegorz Kozioł
Wójt Gminy Tarnów