Piłkarki Tarnovii Tarnów rozegrają kolejny mecz na stadionie sportowym w gminie Tarnów. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 21 sierpnia. To starcie z SMS-em Łódź. Mecz będzie transmitowany przez TVP Sport. Początek o 11.45. Wstęp jest bezpłatny, a spotkaniu towarzyszy bardzo duże zainteresowanie mieszkańców i mediów. - Będziemy mocno kibicować – mówi wójt Grzegorz Kozioł.

- Zarząd klubu serdecznie zaprasza na mecz, chętni mogę też wesprzeć nasz klub. Będziemy oferować zakup specjalnych cegiełek. Każdy kto zechce nam pomóc będzie miał taką możliwość – mówi prezes Magdalena Pasek.

W miniony weekend w Woli Rzędzińskiej zawodniczki Tarnovii wygrały inaugurację występów w ekstralidze 4:3 z KKP Bydgoszcz. Wydarzenie oglądało sporo mieszkańców nie tylko gminy Tarnów, ale i sąsiedniego Tarnowa.

Spotkania sportowe odbywają się na stadionie w Woli Rzędzińskiej, bo rodzimy obiekt Tarnovii czeka modernizacja. {Play}