Gmina Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz Stowarzyszenie PASSIONART zapraszają wokalistów, chóry i zespoły do udziału w eliminacjach do VI Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”. Wydarzenie odbędzie się 21 października w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych.

W dniu 21 października 2021 roku w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych odbędą się eliminacje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”. W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły i chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, a także osoby niezrzeszone. Festiwal przeznaczony jest dla amatorów (dopuszcza się udział dzieci szkół muzycznych I i II stopnia). Dolna granica wieku uczestnika wynosi 6 lat.

Przedmiotem Festiwalu są piosenki i pieśni partyzanckie, obozowe, patriotyczne, związane z historią Polski.

Zwycięzcy eliminacji, które odbędą się w Koszycach Małych, wezmą udział w Koncercie Galowym w Krakowie, który odbędzie się już w listopadzie w Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego.

Zgłoszenia na Festiwal zawierające kartę uczestnika należy przesłać mailem lub złożyć osobiście do dnia 15 października 2021 roku do: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów w Tarnowie, ul. Krakowska 19, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie jakichkolwiek pytań Centrum Kultury prosi o kontakt pod numerem tel. 14 688 01 37. {Play}

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA