W najbliższym czasie w rodzinnej miejscowości Olusia Lechwara, czyli w Woli Rzędzińskiej, odbędzie się kilka inicjatyw, które będą mu dedykowane. Jak informowaliśmy, chory na padaczkę 2-letni chłopiec czeka na kosztowną diagnostykę i operację w klinice w Niemczech.

23.10.2021 r. (sobota) na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Woli Rzędzińskiej odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego dla Amatorów o Puchar Wójta Gminy Tarnów pod nazwą: Gramy dla Olusia. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Zapisy pod nr tel. 601 224 633.

Z kolei w niedzielę 24.10.2021 r. Parafialny Oddział Caritas w Parafii Miłosierdzia Bożego w Woli Rzedzinskiej organizuje kiermasz ciast i przetworów domowych. Osoby chętne proszone są o upieczenie i dostarczenie wypieków 23.10.2021 r. od godz. 15.00 do kościoła.

Dochód, zarówno z turnieju w tenisa, jak i z dwóch kiermaszów ciast, zostanie przekazany na leczenie chorego Olusia Lechwara z Woli Rzędzińskiej. Wciąż można wspierać zbiórkę dla Olusia na portalu siepomaga.pl. Bezpośredni link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/olek-lechwar {Play}