Do wszystkich przedszkoli i żłobków na terenie gminy Tarnów w dniach 8-10 grudnia na specjalne zaproszenie wójta Grzegorza Kozioła zawitali wysłannicy św. Mikołaja wraz z teatralną niespodzianką – spektaklem „Elf Psotek i czarodziejski młotek”. Nie zabrakło też kolorowych upominków dla każdego przedszkolaka. Wśród pomocników znaleźli się również poseł Anna Pieczarka, wójt Grzegorz Kozioł oraz pracownicy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Dzieci miały okazję przyglądnąć się przygotowaniom św. Mikołaja do świąt, pomóc elfom pakować prezenty, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy. Na koniec natomiast podziękowały wysłannikom św. Mikołaja  świątecznymi piosenkami i wierszykami. {Play}

Do wszystkich przedszkoli i żłobków na terenie gminy Tarnów w dniach 8-10 grudnia na specjalne zaproszenie wójta Grzegorza Kozioła zawitali wysłannicy św. Mikołaja wraz z teatralną niespodzianką – spektaklem „Elf Psotek i czarodziejski młotek”. Nie zabrakło też kolorowych upominków dla każdego przedszkolaka. Wśród pomocników znaleźli się również poseł Anna Pieczarka, wójt Grzegorz Kozioł oraz pracownicy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Dzieci miały okazję przyglądnąć się przygotowaniom św. Mikołaja do świąt, pomóc elfom pakować prezenty, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy. Na koniec natomiast podziękowały wysłannikom św. Mikołaja  świątecznymi piosenkami i wierszykami. {Play}

Biała

Błonie

Jodłówka-Wałki

Koszyce Małe

Łękawka

Poręba Radlna

Radlna

Tarnowiec

Wola Rzędzińska I

Wola Rzędzińska II

Zawada

Zbylitowska Góra

Zgłobice

Żłobek w Woli Rzędzińskiej

Tarnów - Pszenna